مشروح خدمات ما

saniba

طراحی ریسپانسیو

ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن سایت از نکات مهم در طراحی سایت بوده و در واقع باعث میشود تا صفحات مختلف سایت شما در دستگاه های مختلف مانند لپ تاپ و گوشی های همراه به خوبی نمایش داده شود و بینندگان سایت شما تمام مطالب را مناسب با دستگاه خود مشاهده نمایند.

saniba

سرعت سایت

سرعت لود شدن صفحات شما تاثیر بسیار زیادی در رتبه سایت داشته و در واقع مشاهده کنندگان بیشتر در سایت شما به جست و جوی مطالب پرداخته و زمان ماندگاری آنان در سایت شما بالا رفته و رتبه سایت شما در نتایج گوگل نرخ بالاتری پیدا خواهد کرد.


saniba

ایجاد فرمهای دلخواه

احتمالاً شما مایل هستید در سایت خود از فرمهای گوناگون مانند فرم ثبت نام، فرم استخدام، فرم همکاری، فرم ارتباطی، فرم ارسال مطلب، فرمهای مالی و .... استفاده نمایید. در این صورت در هر زمان با ما در ارتباط باشید ما بدون اخذ هیچ هزینه اضافی در اسرع وقت فرم شما را ساخته و داخل سایت قرار میدهیم. پشتیبانی سانیبا انتها ندارد!

saniba

سئو سایت

طراحی سایت اولین قدم همکاری ما با شما خواهد بود، ما سئو سایت شما را انجام داده و از تجربه چند ساله خود در این زمینه بهره گرفته و بهینه ترین تنظیمات را برای شما انجام میدهیم، ولی این پایان کار نیست، سئو دنیای بی پایانی است که در آن ما همیشه همراه شما هستیم. آموزشهای لازم نظیر ایجاد لینک های داخلی، ایجاد لینک های فالو و نوفالو، تصحیح لینک های شکسته و ... تا زمان پایان پشتیبانی به رایگان انجام میگیرد و آموزش های لازم برای شما ارسال میگردد، بعد از آن با فراگرفتن آموزش ها شما قادرید به تنهایی به سئو مطالب خود بپردازید


saniba

گوگل وبمستر

سایت شما را در گوگل ثبت کرده و پنل گوگل وبمستر را برای شما ایجاد نموده، برای بهتر دیده شدن توسط گوگل سایت مپ شما را به گوگل معرفی نموده و فایل ربات سایت شما را به صورت اصولی نوشته و در وبمستر گوگل ثبت میکنیم. آموزش ایندکس کردن مطالب و دیگر آموزش های لازم در این ارتباط برای شما ارسال خواهد شد و برای خدمت بیشتر به شما گوگل آنالیتیکس را هم بر روی سایت شما نصب مینماییم بدین صورت شما قادرید به صورت لحظه ای آنالیز سایت خود را توسط گوگل مشاهده نمایید.

saniba

امنیت سایت

هکر ها، ویروس ها، اسپم ها اجزاء جدایی ناپذیر دنیای تکنولوژی به ویژه اینترنت هستند و هر روز روشهای جدیدی برای ورود به سایت ها ابداع میکنند و لازمه جلوگیری از این مساله به روز بودن دانش شما در زمینه امنیت سایت و استفاده از تکنیک های جدید در این مورد است. آخرین و قویترین تمهیدات را ما برای سایت شما در نظر گرفتیم و به صورت روزانه سایت شما را مونیتورینگ نموده و تغییرات لازم را انجام میدهیم. آموزش های لازم در این زمینه برای شما ارسال میگردد تا پس از پایان زمان پشتیبانی بتوانید به تنهایی امنیت سایت خود را بر عهده بگیرید.

 

زیبایی، سرعت و امنیت را با سانیبا تجربه کنید

با گروه طراحی و توسعه سایت سانیبا شما تجربه دلپذیری در خلق رویاهای خود خواهید داشت.طراحی یک سایت زیبا آغاز همراهی ما با شماست و پشتیبانی بینظیر ما همیشه همراه شماست.