اطلاعات بیشتر

نکات مهم در طراحی سایت

گرافیک سایت

اولین قدم در طراحی سایت گرافیک زیبا، استفاده از تصاویر با کیفیت و در نظر گرفتن هارمونی بین تصاویر و رنگ هاست. تیم هنری سانیبا با بهره گیری از پرسنل با تجربه و مجهز به آخرین متد علمی دنیا در زمینه روانشناسی رنگ ها به یاری شما شتافته و بسته به هدف شما در خصوص سایت مورد نظر بهینه ترین نتیجه را به شما ارائه میدهد. در این ارتباط شما میتوانید با متخصصین ما در ارتباط بوده و تا حصول نتیجه مطلوب به مشاوره ادامه دهید.

ایجاد صفحات نامحدود

با توجه به وجهه سایت شما ( شرکتی - فروشگاهی - تبلیغاتی - خبری - شخصی و ... ) ممکن است سایت دارای صفحات زیادی باشد، طراحی تمام صفحات بر عهده ما خواهد بود و شما از این بابت نگرانی نخواهید داشت.

سئو سایت و مطالب

حتماً شما هم میخواهید سایت خود را در صفحات گوگل ایندکس کرده و به مخاطبین خود نمایش دهید، برای این امر سئو سایت شما باید اصولی و صحیح انجام گیرد تا بهترین نتیجه حاصل شود. انجام این امر بر عهده ما خواهد بود و این مژده را هم به شما میدهیم که تیم پشتیبانی سانیبا بعد از اتمام پروژه هم در کنار شما خواهد بود و به تمام سوالات شما در اسرع وقت پاسخ میدهد.

امنیت سایت

از نکات بسیار مهم امنیت سایت، جلوگیری از ورود هکر ها، اسپم ها و ویروس ها به سایت شماست. ما تمهیدات امنیتی را برای شما در نظر گرفته و تمام نکات امنیتی را لحاظ میکنیم تا خیال شما راحت باشد ولی ذکر این نکته ضروری است که با پیشرفت تکنولوژی روزانه راههای بیشتری برای هک شدن سایت پیدا میشود که لازم است اطلاعات شما به عنوان مدیر سایت به روز باشد، این اطلاعات از طرف ما برای شما ارسال میگردد.

سرعت سایت

شاید برای شما که دارای سایت شرکتی یا شخصی میباشید سرعت لود شدن سایت مهم نباشد ولی اگر دارای سایت فروشگاهی یا خبری و ... باشید برای بازدید کنندگان شما سرعت پایین سایت آزار دهنده و کسل کننده خواهد بود، ما سرعت لود سایت شما را تا حد ممکن بالا برده و میتوانید سایت خود را با استفاده از ابزار مختلف مانند gtmetrix تست نمایید. تا زمان پایان پشتیبانی سایت شما روزانه توسط متخصصین ما رصد شده و به روز نگهداری میشود.

گوگل وبمستر

اگر شما سایت خود را در گوگل وبمستر ثبت نکنید رعایت نکات گفته شده در بالا هیچ فایده ای نخواهد داشت، ما سایت شما را در گوگل ثبت کرده و کارهای اولیه آن نظیر ثبت نقشه سایت ( sitemap ) و ایجاد فایل های ربات را انجام داده و آموزش های لازم را در پکیج جداگانه به شما تحویل میدهیم.

خدمات بیشتر سانیبا

طراحی لوگو

Logo Design

پشتیبانی مداوم

Continuous Support

آموزش

Education

بروزرسانی دائم

Permanent Update