سبک زندگیفنگ شویی

۸ مرحله برای ثروتمند شدن به کمک فنگ شویی

مکتب فنگ شویی برای تمام جنبه های زندگی قوانینی دارد که با رعایت آن ها انرژی های مثبت در آن جنبه از زندگی شما بیشتر می شود.وقتی دریافتید که منطقه پولی فنگ شویی شما در کجا قرار دارد، سعی کنید انرژی‌های مثبت فنگ شویی را در این منطقه قرار دهید. قبل از هر چیز باید گفت که تعالیم فنگ شویی درباره خلق فضایی- فرقی نمی‌کند خانه یا دفتر کار- است که همه جنبه‌های زندگی شما را تقویت کند، و خب یکی از این جنبه‌ها منطقه پولی شماست.

بنابراین، بیایید ببینیم که در طراحی داخلی خلق یک فنگ شویی خوب در منطقه پولی به چه معنی است. وقتی منطقه پولی فنگ شویی شما دارای انرژی درستی باشد، خانه شما (یا دفتر کار) قادر است تا انرژی مالی و پولی را به خود جذب کرده و در خود حفظ کند. این مسئله در زندگی شما تاثیر زیادی دارد، بنابراین بیش‌ترین تلاش خود را در انجام نکات زیر انجام دهید.

عنصر فنگ شویی منطقه مالی و پولی شما چوب است و در فنگ شویی چوب با آب و خاک تقویت می‌شود. این موضوع براساس تعامل و تاثیرات متقابل عناصر فنگ شویی تعریف می‌شود.

شما به دنبال این هستید که منطقه پولی خانه یا دفتر کارتان دارای این عناصر باشد. در این مطلب هشت مرحله را برای کمک به شما معرفی می‌کنیم.

چوب، آب، و خاک را وارد منطقه پولی خود بکنید با: 

۱.گیاهان سبز شاداب و سالم، مانند:

درخت پول

سبک زندگی فنگ شویی  موفقیت فنگ شویی

 بامبوی فنگ‌شویی

سبک زندگی فنگ شویی  موفقیت فنگ شویی

 گیاه تصفیه‌کننده هوا

سبک زندگی فنگ شویی  موفقیت فنگ شویی

۲. یک عنصر آبی، یک آینه، و یا تصویری از آب

سبک زندگی فنگ شویی  موفقیت فنگ شویی

شما می‌توانید یک فواره واقعی را وارد فضای خود کنید که بسیار عنصر فنگ شویی خوبی است. آینه‌ها نیز عنصر فنگ شویی بسیار خوبی برای منطقه پولی هستند. شما هم‌چنین می‌توانید از تصاویر آبی مانند یک آبشار زیبا، یک دریاچه، یک رودخانه، و یا یک اقیانوس استفاده کنید. مطمئن شوید که عنصر آبی شما تمیز و در جریان است.

۳.بر روی اشکال خاصی در منطقه پولی خود تاکید کنید.

هر عنصر فنگ شویی در قالب شکلی بیان می‌شود، بنابراین می‌توانید انرژی‌های مختلفی را در قالب اشکال مختلف وارد فضای خود کنید:

· مستطیل (عنصر چوب)

· مربع (عنصر خاک)

· موجدار (عنصر آب)

این اشکال می‌توانند در قالب یک قاب عکس، طرح‌های پارچه، یا طرح‌های کاغذدیواری باشند و از این طریق انرژی‌های درست وارد منطقه پولی شما شود.

۴. تصاویر جنگل‌ها، پارک‌ها، یا برگ‌های سبز گیاهان، درختان، چمن‌زار، و غیره نمایان‌گر عنصر چوب در انرژی‌های فنگ‌شویی هستند

شما هم‌چنین می‌توانید تصاویر مناظر طبیعی- از سواحل شنی گرفته تا کوه‌ها و دره‌ها (که نمایان‌گر عنصر خاک هستند) را وارد فضای خود کنید.

۵. از بهترین‌ رنگ‌های فنگ شویی برای طراحی منطقه پولی خود استفاده کنید.

(این رنگ‌ها را می‌توان در دیوارها، پارچه‌ها، و جزئیات دیگر به کار برد). شما گزینه‌های زیادی در اختیار دارید، مانند:

سبز

 قهوه‌ای

 آبی

 سیاه

 زرد خاکی/ روشن

شما هم‌چنین می‌توانید از مقادیری اندک از رنگ قرمز برای فعال کردن فضا (یا رنگ‌هایی مانند نارنجی، زغالی، مجنتا، بنفش، و صورتی) استفاده کنید. به یاد داشته باشید این رنگ‌ها باید در مقدار کم مورد استفاده قرار بگیرند و نباید از آن‌ها به عنوان رنگ اصلی منطقه پولی استفاده کرد.

۶.فضا را با تصاویری تزئین کنید که بیان‌گر ثروت و فراوانی هستند.

شما می‌توانید از هر نوع نشانه مدرن (و شخصی) که بیان‌گر ثروت است استفاده کنید. برای مثال مردم از سفر با یک قایق لوکس یا استفاده از یک دست میز بزرگ و رنگی برای مهمانی لذت می‌برند. شاید تصاویری از قطعه‌های طلا یا یک خانه بزرگ با یک آبنما مناسب‌تر باشد. این تصاویر برای هر کس متفاوت است و شما باید تصویری را پیدا کنید که از نظر شما بیان‌گر ثروت و فراوانی باشد.

۷. هم‌چنین برخی از نشانه‌های کلاسیک فنگ شویی چینی برای ثروت را در نظر داشته باشد.

فقط مطمئن شوید که به آن‌ها علاقه دارید و با طراحی داخلی شما در هماهنگی هستند. موارد زیر پرطرف‌دارترین نشانه‌های ثروت در فنگ شویی سنتی هستند:

 آکواریوم فنگ‌شویی (یا نشانه‌ای از یک ماهی خاص)

 سکه‌های چینی

 یک گلدان زیبا

 یک کشتی بزرگ

 بودای خندان

 کریستال

۸. همیشه انرژی فضا را با استفاده از عطرها و رایحه‌های دلنشین، گل‌های تازه، و چند شمع تازه و متنوع نگه دارید.

نورپردازی مناسب فضا و پخش گاه‌به‌گاه موسیقی محرک‌های خوبی برای جریان یافتن انرژی مثبت در فضا هستند. البته گفتن ندارد که منطقه پولی شما باید تمیز و منظم باشد.

پیروی از این هشت مرحله به شما کمک می‌کند تا انرژی را وارد منطقه پولی خود کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 16 =

بستن