سبک زندگیسیاراتطالع بینی

پلوتو: سیاره قدرت

پلوتو

به عنوان خارجی ترین سیاره در منظومه شمسی ما، پلوتو دورترین سیاره از خورشید نیز هست.

پلوتو به تازگی کشف شده است، در سال ۱۹۳۰ شروع به تابیدن (هر چند کم نور) کرده است.

انرژی پلوتون ممکن است نامحسوس باشد، اما نتایج آن، مانند یک تن آجر به شما اصابت خواهد کرد. این سیاره در مورد تغییر و تحول، بازسازی و تولد دوباره است. چیزها با پلوتو زیبا نیستند، اما آنها باید انجام شوند. پلوتو می گوید: ” قدیمی بیرون برود و جدید داخل بیاید”، و ما باید بهتر برای آن آماده باشیم. اگر نباشیم، این سیاره به سادگی ما را در بدبختی غوطه ور خواهد کرد. پلوتو از ما می خواهد از آنچه می دانیم فراتر برویم، در این روند خود را برهانیم، و به عنوان یک نتیجه، قوی تر بیرون بیاییم.

برای همه آنچه که پلوتون ایجاد یا بازآفرینی می کند (همچنین سیستم های باز تولید را اداره می کند)، دوست دارد نابود کند. این سیاره بر ویرانی، مرگ، وسواس، آدم ربایی، اجبار، ویروس ها و زباله حکمرانی می کند. که قطعا زیبا نیست. پلوتو همچنین حاکم جرم و جنایت و عالم اموات، از طریق انواع زیادی از فعالیت های خراب کارانه (تروریسم، دیکتاتوری) است. این سیاره همچنین در مورد همه ی چیزهای مخفی و پوشیده، که از دید پنهان است، می باشد. آیا این داستان خوبی در برابر بدیاست؟ بله.

هیچ کس قدرت و نیرومندی پلوتون (همچنین بر انرژی اتمی حکومت می کند) را انکار نخواهد کرد.

سبک زندگی سیارات طالع بینی  نجوم سیارات

انرژی این سیاره اغلب بر روی توده های مردم و آنچه که باید دسته جمعی انجام شود، متمرکز شده است. پلوتو از توده های مردم می خواهد به درون (و به ناخودآگاه خود) برای دیدن آنچه که وجود دارد، نگاه کنند. ممکن است ترسناک باشد، اما پلوتو توجه نمی کند. این سیاره می داند که چگونه دکمه ها را فشار دهد.

حدود ۲۴۸ سال طول می کشد تا پلوتون مدار خود را به دور دایره البروج تکمیل کند. بنا به گریز از مرکز آن از مدارش، بین ۱۲ و ۳۱ سال برای این سیاره طول می کشد تا یک برج را طی کند. پلوتو بر عقرب حکمرانی می کند. پلوتو آخرین سیاره متعالی است و اکتاو بالاتر از مریخ است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 13 =

بستن