سبک زندگیطالع بینیهوروسکوپ چینی

هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال گوسفند

هوروسکوپ چینی – سال گوسفند

متولدین سالهای : ۱۹۱۹ – ۱۹۳۱ – ۱۹۴۳ – ۱۹۵۵ – ۱۹۶۷ – ۱۹۷۹ – ۱۹۹۱ – ۲۰۰۳ – ۲۰۱۵

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ چینی  نجوم طالع بینی چینی

بررسی اجمالی هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال گوسفند

مشخصه ی متولدین سال گوسفند, جسارت و بلند پروازی است. در سال خروس راه های زیادی برای فکر کردن با خود و پیش بردن اهدافتان خواهید داشت. اگر چه رابطه ی خروس و شما خیلی خوب نیست, اما شما راهی برای پیش رفتن پیدا می کنید. با تکیه بر خلاقیت و تمرکز بر اهدافتان می توانید امسال هم موفق باشید. اگر چه مرکزیت در امسال همیشه برایتان آسان نیست, اما پیش می روید. چند سال آینده نقش مهمی در زندگی تان دارند. با حرف زدن با افراد جدید و یاد گرفتن این موضوع که راحت در جمع حرف بزنید, روی خجالت ذاتی تان کار کنید تا اوقات خوشایندتری داشته باشید. با فکر کردن روی هدف هایتان,کار ,عشق ,پول و خانواده همگی در جهت رشد حرکت خواهند کرد. به مخالفان اجازه ندهید که در مورد خواسته هایتان حرف بزنند.

کار

در زندگی کاری گوسفندها عاشق تکی کار کردن هستند و به مشاغل نظارتی علاقه ای ندارند. شما خوب می دانید کارتان را چطور انجام دهید و از دخالت مدیران و همکاران عصبانی می شوید. در سال خروس شاید بخواهید کار جدیدی را تجربه کنید, چون محل کارتان برای کار مناسب نیست. احتمال تنش بین شما و بالا دستی هایتان زیاد است. اگر می خواهید چیز جدیدی را تجربه کنید, شبکه های اجتماعی را امتحان نمایید. مهارت های زیادی دارید که بتوانید رویشان تکیه کنید و شرایط کاریتان را عالی بوجود آورند. اگر می خواهید در همین کار باقی بمانید, ببینید آیا می توانید از نردبان تا رسیدن به مقام مدیریت بالا بروید یا نه. نیازی نیست نگران کسانی باشید که کارشان را روی دوش شما می اندازند. خورشید گرفتگی ۲۱ آگوست بهترین زمان است که با رئیستان درباره ی اهداف کاریتان صحبت کنید و شرایط پنج ساله تان را بررسی نمایید. امسال تغییرات زیادی در کار شما پیش می آید و حتی ممکن است کار جدیدی را شروع کنید. ایده های شما جالب هستند. به شراکت گذاشتن آنها به پیشرفت تان کمک می کند.

ارتباط

متولدین سال گوسفند در ارتباط عاشقانه و عشق خیلی ماهر نیستند. شما ترجیح می دهید در این رابطه رهبر باشید و خودتان زمان قرارها را مشخص کنید و حتی سرعت و تکرار دیدارها فقط تحت کنترل شما باشد. حتی راحت ترید که رانندگی را به شریکتان بسپارید. در سال خروس یاد می گیرید که با شریک احساسیتان بیشتر حرف بزنید. هیچ چیز مثل جادو نمی توانید نیازهایتان را شکل دهد. پس یاد بگیرید که آنها را بیان کنید. با یک ارتباط شفاف و روشن شانس کسب اعتماد را بدست بیاورید. اجازه دهید رابطه ی عاشقانه شما را در یافتن چیزهای جدید و دوست داشتن راهنمایی کند. برای یافتن عشق جدید در زندگی به دوستانی که دارید, توجه کنید. ممکن است کسی که به شما خیلی نزدیک است, مثل یک الماس پنهان باشد. اگر دقت نکنید ممکن است یک رابطه ی عاشقانه ی خوب را نزدیک گوشتان از دست بدهید. شاید هم کسی که انتظارش را ندارید با یک حس عاشقانه شما را متعجب کند. در هر حال برای روابط تک به تک عمیق و خوشایند در طول فصل بهار وقت بگذارید. قرارهایتان ممکن است گاهی همراه با چالش باشد, اما این هم لازم است. امسال باید یاد بگیرید که حرف بزنید و نیازهایتان را بگویید. حتی اگر دفعه ی اول صدایتان بلرزد, راه حرف زدن با دیگران را یاد می گیرید.

سلامتی

گوسفندها اصولا آرام بوده و سرشان به زندگی خودشان گرم است. این عادت خوبی است. زود به رختخواب رفتن و نوشیدن آب زیاد هم از عادات خوب شماست. اما در سال خروس در اواخر زمستان سرمایی بودن کمی اذیتتان می کند. البته نمی شود گفت که این از عادات بد شماست. شما سرتان خیلی شلوغ است و گاهی از محدوده تان فراتر می روید. سعی کنید بیشتر استراحت کنید و فهرستی از گردش با دوستان خوبتان داشته باشید. همه چیز خوب پیش می رود. شما وقتی برای معاشرت با افراد منفی ندارید که انرژیتان را بگیرند. امسال مدیتیشن و پیاده روی به سلامت عمومی شما کمک زیادی می کند. به حرف قلبتان گوش دهید تا سال شادی داشته باشید. تا بهار با عادات خوبی که دارید, بین کار و زندگیتان تعادل برقرار می شود.

 

وضعیت مالی

متولدین سال گوسفند عاشق خلاقیت در زندگی هستند و همین امر در پول درآوردن, پس انداز و خرج کردنشان هم صدق می کند. گاهی می خواهید در یک کار خاص پول بیش از حد توانتان در بیاورید. اما در سال خروس ایده های جدید برای تبدیل مهارتتان به پول واقعا در دستان شماست. در اواخر بهار و اوایل تابستان درهای جدیدی برای پول در آوردن برایتان باز می شود. با ایجاد یک جریان درآمدی جدید هرگز نگران بی پولی نباشید. چون به راهنمای کاری اهمیت می دهید, در این سال می توانید در قلمروهای کاری زیادی بصورت آزاد کار کنید. با یک برنامه ریزی مالی جدید آینده ی درخشانی برای خود بسازید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + شش =

بستن