سبک زندگیطالع بینیهوروسکوپ چینی

هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال گاو

هوروسکوپ چینی – سال گاو

متولدین سالهای :‌ ۱۹۱۳ – ۱۹۲۵ – ۱۹۳۷ – ۱۹۴۹ – ۱۹۶۱ – ۱۹۷۳ – ۱۹۸۵ – ۱۹۹۷ – ۲۰۰۹

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ چینی  نجوم طالع بینی چینی

بررسی اجمالی هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال گاو

خبر خوب برای علامت شما این است که در برج چینی خروس و گاو نر بهترین دوستان هستند. و به همین دلیل سال خروس برایتان سال دوستی و امید بخش است. وقتی دوستی به شما نیاز داشته باشد, بخصوص در ماه مارس و آوریل, قدرت درونی تان را به دست خواهید آورد. آنها می دانند که همیشه می توانند بعنوان شخص معتمد و معتبر روی شما حساب کنند. رابطه تان به اعتماد بیشتری می رسد, بنابراین نگران نباشید که لازم است چه حرف هایی بزنید. آنها قدردان شما خواهند بود. این ارتباط ها باعث پیشرفت کاری شما هم شده و موجب می شود مردم هم به شما کمک کنند. هرگز پیشنهاد کمک صادقانه را رد نکنید. حالا این پیشنهاد از جای خوبی به شما رسیده است. و وقتی این حس به ذات خالقیت شما برسد, باید ایده هایتان را کمی اصلاح کنید تا اعتماد در شما پررنگ تر شود.

کار

با شروع سال خروس علامت شما فعال تر می شود. حالا دیگر نیاز نیست که منتظر انجام کار باشید. واژه ی کلیدی برای شما در این سال “رشد” است. قبل از هر چیز شما می خواهید شبکه هایتان را گسترش دهید و امسال سال شبکه بندی کارها و انجام وقایع مهم برای شماست. بخصوص در مارس, آوریل و مه اتفاقات مهمی برای شما پیش می آید. بعلاوه برنامه ریزی و تعیین اهداف در کار به همه کمک می کند که موفق شوند. قطعا قدرت هایی در این سال نهفته است.

گاو نر هم وقتی موفق می شود که بهترین وظایفش را از بالا راهکار بندی کند. آنهایی که به دنبال کار جدید هستند, با گسترش روابط اجتماعی و رقابت به بهترین نتیجه می رسند. در زمان کسوف ۲۶ فوریه قدرت شما بیشتر می شود. اگر قصد انجام کاری را دارید, در آن زمان امتحانش کنید. متولدین سال گاو برای داشتن حس مثبت در این سال نیاز به هیچ محرکی ندارند. به دیگران اجازه دهید که راه خودشان را بروند. با بالا آمدن ستاره ی شما, دیگران به شما حسادت می کنند. اما شما نمی توانید احساسات دیگران را کنترل کنید.

روابط

علامت گاو نر یکی از وفادارترین علائم منطقه البروج است. و شما پاداش این وفاداری تان را در عشق خواهید گرفت. باید بدانید که شخص مورد نظرتان می تواند تکیه گاه و شخص مورد اعتمادتان باشد. در سال خروس زندگی عاشقانه ی شما رفته رفته بهتر می شود. کسی که حس می کنید در این رابطه دخالت می کند, بیش از تصورتان به این کار مشغول است. به راحتی می بینید که معشوقه ی مناسب تان در تمام این مدت نزدیک گوشتان بوده است. وقتی که با هم باشید, تمام طول شب را صرف حرف زدن و خندیدن و داستان گفتن خواهید کرد.

سال خروس به شریک احساسی تان اجازه می دهد که هر از گاهی سستی هایش را نشان دهد. اما هیچ کس کامل نیست, حتی شما. برای همین اگر شریک احساسی تان چیزی را که لازم داشتید؛ فراموش کرد و یا روز تولدتان را از یاد برد, مشکل را با حرف زدن حل کنید. ارتباط و اعتماد در پایان تابستان قوی تر می شود . روی روابط تان دوباره تمرکز کنید. ممکن است در پایان سال دوباره عاشق شوید. نگران چیزی نباشید. از الان به فکر مقدمات یک تعطیلات دو نفره ی لذت بخش برای پایان سال باشید.

سلامتی

وقتی مردم می گویند ” مثل گاو نر قوی است”, شوخی نمی کنند, بخصوص وقتی درباره ی علامت شما باشد. بطور طبیعی شما فرد سالمی هستید و این حالت در سال خروس هم ادامه خواهد یافت. زندگی و کارتان را با رژیم غذایی خوب, ورزش و تفریح متعادل نگه دارید. جالب است. اما در سال پرکار و شلوغی مثل امسال مهم است که بخصوص در اواخر بهار و اوایل تابستان به اندازه ی کافی بخوابید. و وقتی شب وارد خانه شدید, کار را فراموش کنید. به نفعتان است که محدودیتی برای وضعیت جسمی خود قائل نباشید. اما ایجاد تعادل در تمام حوزه ها همیشه آسان نیست. اما طالع گاو عاشق خودشیفتگی است و امسال از این ویژگی سود خواهد برد. بهتر است امسال خوب استراحت کنید و گاهی حتا با یک استراحت کوتاه در یک بعدازظهر به ذهنتان آرامش بدهید.

وضعیت مالی

متولدین سال گاو استعداد کمی در جمع آوری پول دارند. امسال دنیای مالی شماست و می توانید جریان پولی خوبی داشته باشید. در ماه های اول سال خروس بخصوص از اواخر ژانویه تا هفته ی اول مارس فرصتی برای رشد مالی بزرگ دارید. و از یک سرمایه گذاری غیر منتظره سود می برید. حالا زمانش رسیده که برای این کار تحقیق کنید. چه حس خوبی است وقتی پول برای شما کار کند؟ در کار هم با مذاکرات هوشمندانه پول بیشتری بدست می آورید. در این سال برای ترقی هیچ فرصت کوچکی را از دست ندهید. اگر هزاران نگوییم, می شود گفت صدها برابر پول توی جیب هایتان را پر خواهد کرد. این را بدانید که امسال قدرت توی دستان شماست.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 13 =

بستن