سبک زندگیطالع بینیهوروسکوپ چینی

هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال موش

هوروسکوپ چینی –  سال موش

متولدین سالهای :‌  ۱۹۱۲ – ۱۹۲۴ – ۱۹۳۶ – ۱۹۴۸ – ۱۹۶۰ – ۱۹۷۲ – ۱۹۸۴ – ۱۹۹۶ – ۲۰۰۸

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ چینی  نجوم طالع بینی چینی

بررسی اجمالی هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال موش

متولدین سال موش همه چیز را درباره ی خودشان می شناسند. در سال خروس شما می دانید که سخت کار مردن برایتان مفید است. اگر قصد یافتن کار جدیدی را داشتید و یا می خواهید به دانشگاه رفته و مهارت هایتان را تنظیم کنید و یا اگر به دنبال عشق جدید هستید, امسال همه چیز در دستان شماست. امسال رویاهای شما بزرگ هستند, اما می توانید بزرگترشان هم بکنید. از امتحان کردن شانس های جدید نترسید.

وفاداریتان امسال توسط شریک زندگی, دوستان و همکارانتان مورد امتحان قرار می گیرد. سعی کنید دوستانتان را نزدیک خود نگه دارید و دشمنانتان را نزدیک تر. بخاطر شخصیت جادویی و لذت بخشتان زندگی اجتماعی تان در مسیر بزرگی قرار می گیرد. اگر کسی در محل کار به شما در مورد مساله ی مهمی اعتماد کرد, تعجب نکنید. حتی ممکن است از این هم بهتر شود. عشق هم در راه است و دارد شما را پیدا می کند.

کار

 موش در برج چینی یکی از پیشروهاست, چون همیشه می خواهید مطمئن شوید که کارتان شناخته شده و مورد پاداش قرار می گیرد. شما برای هر کاری برنامه ریزی نمی کنید. درست است؟ سال خروس برای موش ها هیجان انگیز است, چون نتیجه ی تمام آرزوهایتان را می بینید. ممکن است آنطور که از همکارانتان انتظار دارید, کمکی به شما نرسد. بخصوص اگر با یکی از آنها در حال رقابت باشید. اما می توانید موقعیت کاریتان را در معرض توجه قرار دهید.

امسال حتی بیش از خوک ها می توانید از کمک دوستان و آشنایانتان برای پیشرفت کاری استفاده کنید. نیاز به کمی صبوری دارید, بخصوص در ماه های پاییز. اما در کل امسال شانس پیشرفت در کار را دارید. با دیدن اولین مشکل تسلیم نشوید و پافشاری کنید. از کارهای فکری و جسمی لذت می برید. اگر درصدد شروع کاری برای خودتان هستید, قبل از شروع وزنه ها را بلند کنید و مسیر انجام کارتان را هموار نمایید. حل مشکل قبل از وقوع مشکل از تخصص موش هاست. اگر دیگران به شما حسادت کردند, فقط بخندید.

ارتباط

گاهی متولدین سال موش مثل شما بسیار جذاب بوده و هر جا که بروند, همه را جذب می کنند. امسال با تمام انرژی خروسی ای که در اطرافتان هست, می توانید افراد جدیدی را به زندگیتان جذب کنید و مشکلی برایتان پیش نمی آید. شاید کمی سخت باشد. نه به این دلیل که شما فوق العاده نیستید. بلکه به این دلیل که فوق العاده اید. و داشتن شما برای همه جالب است. اما در روابط کمی دچار ناراحتی می شوید, بخصوص حدود خورشید گرفتگی ۲۱ آگوست. ممکن است چیزی را عالی ببینید و شریکتان علاقه ای به آن نداشته باشد. در اواخر آگوست تا اوایل سپتامبر برای کارهایتان برنامه ریزی کنید. تا هرج و مرج در کارهایتان به حداقل برسد. زمانی را صرف زل زدن به چشمان شریک احساسی تان کنید. تماس چشمی در این رابطه لازم است.

مشکلات و سختی ها تا پایان پاییز تمام می شوند و اگر بخواهید, می توانید راه جدیدی را برای با هم بودن تجربه کنید. هر روز همدیگر را ببینید تا احساس عشق در شریکتان افزایش یابد. برای کسانی که به دنبال شریک جدید هستند, ژانویه و فوریه ی ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ ماه های خوبی است و راه های جدیدی را برای دیدار با دیگران ارائه می کند. کافه کتاب , سالن کتابخانه و شرکت های گروهی کمک می کنند تا بر احساس خجالت غلبه کنید و مکالمه ی جالبی با زیبارویان داشته باشید. خیلی هیجان انگیز است که در مراحل شروع پیروز شوید. برای موش ها اتفاقات خوبی می افتد.

سلامتی

موش ها یکی از دلچسب ترین موجودات برج فلکی هستند. و روی سلامت ذهنی/احساسی شان سر سخت هستند. در سال خروس بیش از هر زمان دیگری برای ورزش و تناسب اندام پول خرج می کنید و این در اولویت شما قرار دارد. وسواس نداشته باشید. از تمام چیزهای سالم لذت ببرید و سپس پیاده روی, رقص, یوگا و غیره را تمرین کنید. در بهار تغییرات بزرگی اتفاق می افتد و در همین حال زمان روابط اجتماعی شما نیز می باشد. روابط عاشقانه تان قوی تر می شود. برای همین در اواخر تابستان بیشتر استراحت کنید تا انرژی لازم برای فعال شدن را داشته باشید.

وضعیت مالی

اگر علامتی بتواند به بقیه ی متولدین درس پول درآوردن بدهد, بی تردید علامت شماست. شما از همه غنی تر و شادتر هستید و شاید تنها نفری باشید که در بین دوستانتان حساب پس انداز دارید. در سال خروس وقفه ای در برنامه های مالی شما پیش نخواهد آمد. پولی که به سختی بدست آورده اید باید در یک جای امن پس انداز شود. اما سرمایه گذاری کوچک شما هرگز به خطر نمی افتد. حدس هایتان غالبا درست از آب در می آیند و این در پایان ماه سپتامبر صحت بیشتری خواهد داشت. پولتان بیشتر می شود و از این درآمد در ایام فراغت استفاده ی خوبی خواهید کرد. وبسایت فروش کالا و خدماتتان بیست و چهار ساعته کار می کند, حتی اگر خودتان خوابیده باشید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هشت =

بستن