سبک زندگیطالع بینیهوروسکوپ چینی

هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال مار

هوروسکوپ چینی – سال مار

متولدین سالهای : ۱۹۱۷ – ۱۹۲۹ – ۱۹۴۱ – ۱۹۵۳ – ۱۹۶۵ – ۱۹۷۷ – ۱۹۸۹ – ۲۰۰۱ – ۲۰۱۳

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ چینی  نجوم طالع بینی چینی

بررسی اجمالی هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال مار

مار می داند دوستانش چه کسانی هستند. در سال خروس شما یاد می گیرید که وفاداری و دوستی چقدر می تواند در زندگی تان مهم باشد. اگر کسی نا امیدتان کرد, نیازی نیست که جاروجنجال کنید. بسیاری از آشنایان جدید در اطرافتان می توانند به دوستان نزدیکتان تبدیل شوند. در مسیر زندگی با افراد جدیدی آشنا می شوید که می توانند به پیشرفت عشقی و کاریتان در این سال کمک کنند. نسبت به هر چیزی که ممکن است کمکتان کند, گشاده رو باشید. اگر چه مارها می توانند وقایع را کنترل کنند, امسال به شما یاد می دهد که کمی آگاه تر باشید. به آنچه می بینید, اعتماد کنید و از نتایج لذت ببرید. گاهی فریبنده ترین چیزها در این سال می تواند منجر به تصمیم گیری شود. گزینه های زیادی در بسیاری از حوزه های زندگی در پیش روی شماست. یکی را انتخاب کنید.

کار

مارها عاشق موفق شدن در کار بوده و به نفس خود تکیه می کنند. علامت شما می تواند تقریبا تمام افرادی را که امسال در سمت جدید با شما کار می کنند, متقاعد کند. سپتامبر و اکتبر بهترین ماه ها برای جستجوی کار پر درآمد تر و عناوین شغلی بهتر هستند. علامت شما بخوبی می داند که چطور رتبه ی کاری اش را ارتقا بخشد. فقط مطمئن شوید که به خطا قدم بر نمی دارید. قطعا می خواهید که به تمام خواسته هایتان برسید, اما برای رسیدن به این مطلوب روابط خوب کاری و دوستی هایتان را از دست ندهید. بهترین راهکارها را در راس فهرست کاری امسالتان بنویسید. اگر می خواهید مهارت هایتان را در رشته و مدرک جدیدی بهبود بخشید, ارزش کاری تان هم پیشرفت خواهد کرد. از بیان خواسته هایتان به رئیستان خجالت نکشید. آنها می دانند که شما واقعا چقدر ارزشمند هستید. مارها مفسران بزرگی هستند و می توانند از آغاز یک کار در این سال موفقیت را پیدا کنند. فوریه و مارس زمان خوبی برای فایل بندی کارها و ساخت وبسایت برای آغاز یک بهار هیجان انگیز است.

ارتباط

مارها سکسی ترین اعضای برج فلکی هستند. اما امسال جذابیت بی نظیری وارد رابطه ی عاشقانه تان می شود. مارهای مجرد بدنبال کسی هستند که واقعا با او ارتباط برقرار کنند. دوستانتان می توانند در یافتن چنین کسی به شما کمک کنند و خودتان هم می توانید در شرایط اجتماعی مناسب او را بیابید. کلید رابطه ی عاشقانه در سال خروس, کنار گذاشتن خجالت است. بجای اینکه منتظر بنشینید تا کسی بیاید و با شما حرف بزند, چرا خودتان چنین شانسی را از خود می گیرید؟ بدترین اتفاق این است که درخواستتان را نپذیرند. خورشید گرفتگی ۲۱ آگوست بطرز شگفت انگیزی اعتماد بنفستان را بالا می برد. چه در کار, چه پیشنهاد خوب عاشقانه و یا دریافت سیگنال های خوشایند. مارهایی که شریک عاطفی دارند در تابستان بین ژوئن و جولای توجه بیشتری را حس می کنند. اگر می خواهید وقت زیادی را در رابطه با شخص خاصی بگذرانید, سعی کنید با گل, شمع و یا یک وعده غذای رمانتیک در خانه و یا حتی یک سفر خارج از کشور او را سورپرایز کنید. با در آغوش گرفتن هم, احساس قوی ای خواهید داشت. اگر می خواهید جهش جدیدی داشته باشید, اول فکر کنید که چطور می توانید یک خانه ی دونفره آماده کنید.

سلامتی

سلامتی مارها مثل حوصله شان همیشه خوب است. گاهی بی هیچ دلیل مریض می شوید و وقتی حوصله تان سرجا آمد, حالتان هم خوب می شود. در سال خروس مراقب سلامتیتان باشید. روشن کردن شمع می تواند به این معنی باشد که انرژی کافی برای جنگیدن با ویروس های زمستانی ندارید. بنابراین خودتان را گرم نگه دارید و زیاد بخوابید و ویتامین بخورید. بعلاوه فکر کنید که چطور در این سال بدون خسته شدن ورزش کنید. به کارهایی که می خواهید انجام دهید, فکر کنید. بهتر است بیشتر از حد دلخواهتان برای سالم ماندن تلاش کنید. رقصیدن, یوگا, پیاده روی و قایق سواری می توانند کالری زیادی را در شما سوزانده و به شما حس خوبی بدهند. با حذف مواد ناسالمی مثل قند فراوری شده و روغن ناسالم و اشباع شده از رژیم غذایی تان, به سلامت قلب خود بیاندیشید.

وضعیت مالی

مارها بخاطر استقلالشان موضع جالبی در برابر پول دارند. ممکن است در سنین کم فهمیده باشید که با این خصلت می توان پول بدست آورد. امسال با انرژی خروسی, شانس مالی تان را افزایش می دهید. می توانید پس انداز و سرمایه گذاری خوبی در این سال داشته باشید. مراقب بدهی های ماه مارس, آوریل و مه باشید. نیازی نیست که در تعطیلات پول زیادی خرج کنید. خوشبختانه می توانید برنامه های مالی خوبی بنویسید. یک بودجه ی جدید می تواند کمربندتان را برای تابستان محکم کند. اما با آمدن پاییز شما شاهد رشد نقدینگی و پیشرفت مالی خواهید بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

بستن