سبک زندگیطالع بینیهوروسکوپ چینی

هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال سگ

هوروسکوپ چینی – سال سگ

متولدین سالهای : ۱۹۲۲ – ۱۹۳۴ – ۱۹۴۶ – ۱۹۵۸ – ۱۹۷۰ – ۱۹۸۲ – ۱۹۹۴ – ۲۰۰۶ – ۲۰۱۸

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ چینی  نجوم طالع بینی چینی

بررسی اجمالی هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال سگ

متولدین سگ جالب ترین و وفادار ترین افراد منطقه البروج هستند. حتی اگر رابطه ی خیلی خوبی با خروس نداشته باشید, امسال اوقات شاد زیادی را خواهید داشت. در عشق و دوستی که روابط کمی قابل لمس می شوند, چالش هایی برایتان بوجود می آید. آماده باشید که امسال کمی راهتان را تغییر دهید تا شما را درک کنند, بخصوص در ایمیل ها و نامه هاتان. در غیر این صورت ممکن است درباره تان اشتباه فکر کنند. اگر حواستان نباشد, دوستان و آشنایان رقیب می توانند اذیتتان کنند. از آنها دوری کنید. خبر خوب این است که امسال اهداف و راه رسیدن به آن را بهتر خواهید شناخت. اگر دوست دارید کمی جسورتر از معمول باشید, حالا وقتش است. مردم به روشنی بلور خواسته هایتان را درک می کنند.

کار

چشمگیرترین علامت سگ, وفاداری است. اما ممکن است در سال خروس وفاداری برایتان سخت کار کردن را به همراه داشته باشد. اگر قصد دارید کارتان را عوض کرده و یا محل کاری مطابق میلتان داشته باشید, حدود ماه مه و ژوئن استارتش را بزنید, چون انرژی آن ماه ها فرصت جدیدی به شما می دهد. شبکه اجتماعی شما قوی و بزرگ است. به همین خاطر پالس های شما به شما نشان می دهند که چه می خواهید. کمکتان خواهند کرد. آنها شما را از کنج محل کار بیرون کشیده و به اهدافتان نزدیک تر می کنند. بهترین چیز در شما سرسختی است. کسوف ۲۶ فوریه کمی شما را درهم و برهم کرده و عقب نگهتان می دارد. اما چیزی نمی تواند شما را در رسیدن به اهدافتان متوقف کند. اگر دیگران تلاشتان برای کار را نمی بینند, ممکن است مجبور شوید مهارت های دیگرتان را بکار برید. شناخت چیزهای بد از علامت های ناخوشایند این سال نیست. وقتی بدانید که در کجا نباید وفادار بمانید, این امر مانع صرف انرژی بیهوده و غیر ضروری در شما می گردد. شما تحت کنترل شادی تان هستید.

ارتباط

سگ ها بطور ذاتی دوست داشتنی هستند. بیشتر افراد در اولین ملاقات عاشق تان می شوند و این حس همیشه در آنها وجود خواهد داشت. در نتیجه بندرت پیش می آید که عشقتان را از دست بدهید. در سال خروس افراد دوست دارند که با شما وقت بگذرانند. این برای سگ های مجرد فوق العاده است. بهترین زمان برای یافتن شریک جدید, حدود ماه فوریه, مارس و آوریل است که آشنایی با افراد جدید و اوقات خوبی را تجربه خواهید کرد. خوشبختانه به راحتی قرار دیدار می گذارید. در اواخر بهار و اوایل تابستان تنش هایی بوجود می آید و انرژی خروس ممکن است مشکلاتی در روابطتان بوجود بیاورد. حتی می تواند بخاطر یک چیز ساده و یک مکالمه ی روزانه باشد. دقت کنید. در پاییز دوباره همه چیز آرام می شود. حرف زدن درباره ی عشق زخم هایتان را التیام می بخشد. خسوف ۱۰ فوریه به سگ ها این شانس را می دهد که درون خودشان را بشناسند. همیشه با گوش دادن به ندای درونیتان باعث می شود بهترین تصمیم را در عشق بگیرید.

سلامتی

سگ ها خوب می دانند که چطور از خودشان و دیگران مراقبت کنند. در سال خروس یکی از چالش های شما مراقبت از خود و افرادیست که دوستشان دارید. وقت شما محدود است و نیاز به صرف زمانی برای خود دارید. سعی کنید برای سالم ماندن از عادات خوب پیروی کنید. به اندازه ی کافی خوابیدن کلید سلامتی سگ هاست. شما دوست ندارید که الکی صدمه ببینید و آخر هفته در خانه بمانید. با استراحت و تحرک خوب تعادل را بدست آورید. امسال در فعالیت های دوستانه کلی دوست جدید پیدا می کنید که شما را سرحال می کند.

وضعیت مالی

سگ ها مثل هر علامت دیگری دوست دارند که از پول لذت ببرند. اما گاهی آنقدر با چیزهای دیگر مشغول می شوید که از پول در آوردن دورتان می کند. بهترین چیز در سال خروس این است که به کمک شریکتان (اسب, خرگوش و یا ببر) کمی پس انداز و سرمایه گذاری کنید تا در آینده از شرایط مالی خوب لذت ببرید. به عبارت دیگر از نصیحت گرفتن از دیگران در سال خروس نهراسید. اگر می خواهید پول بیشتری داشته باشید, امسال باید از خدمات مشاوره برای داشتن درآمد بیشتر استفاده کنید. مهارت های شما بیش از آنی است که فکر می کنید و مردم می خواهند برای داشتن این مهارت ها پول بپردازند. با پول اضافی تان یک حساب پس انداز باز کنید و هرچه درآمدتان بیشتر شد, این پول را خرج نکنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

بستن