سبک زندگیطالع بینیهوروسکوپ چینی

هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال خوک

هوروسکوپ چینی – سال خوک

متولدین سالهای :‌ ۱۹۲۳ – ۱۹۳۵ – ۱۹۴۷ – ۱۹۵۹ – ۱۹۷۱ – ۱۹۸۳ – ۱۹۹۵ – ۲۰۰۷ – ۲۰۱۹

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ چینی  نجوم طالع بینی چینی

بررسی اجمالی هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال خوک

مشخصه ی متولدین سال خوک اعتبار است. مردم اطراف شما می دانند که شما کسی هستید که در زمان گرفتاری می توانند به او رو کنند. شما با متولدین سال خرگوش و گوسفند بهترین شرایط را خواهید داشت. اما امسال برمبنای قوانین خروس آتشی گاهی لازم است به دیگران وابسته شوید. امسال یکی از طرح های اولیه برای شما, امتحان کردن محدوده ی روابطتان است. شما باید احساس حمایت کنید و نترسید از اینکه از دیگران بخواهید شما را حمایت کنند. در زندگی کاری, ممکن است با رسیدن به هدف, هیجان زده شوید. شما فرد فوق العاده ای هستید, اما گاهی لازم است خودتان را به سمت رشد هل دهید. امسال یکی از آن وقت هاست.

کار

خوک یکی از سرسخت ترین علامت ها در منطقه البروج است. به همین دلیل همیشه برای چیزی که می خواهید می جنگید و هرگز تسلیم نمی شوید. امسال شرایط کاری تان هم همینطور است و رویاهاتان به حقیقت می پیوندد. خودتان را آماده کنید که به چیزی که می خواهید برسید و درآمد بیشتری داشته باشید. در همین زمان نسبت به هر تحولی صبور باشید. اعتماد کردن به دنیا همیشه آسان نیست. اما امسال این کار برایتان هزینه ای ندارد. اگر دیگران شما را به خواسته ها و اهدافتان نمی رسانند, نیازی نیست که در زندگی تان باشند. شما می دانید که چه می خواهید و با تمام انرژیتان به سمتش حرکت می کنید. تا پایان تابستان خوک ها از این نردبان بالا خواهند رفت.

ارتباط

در ارتباط با عشق و روابط رمانتیک متولدین سال خوک یکی از شیرین ترین و مودب ترین افراد در منطقه البروج هستند. شما می دانید با دیگران چطور رفتار کنید. البته در سال خروس کمی سردرگم می شوید که واکنش درست چیست. اگر شریک احساسی دارید, ممکن است به تمام انتظارتی که از او دارید, نرسید. حرف زدن تا کنون نتیجه نداشته, اما شما خسته نمی شوید. در ماه های پاییز با تمرکز مجدد روی هم جرقه هایی از شور و عشق در شما پدیدار می گردد. تا آن زمان صبور و خویشتن دار باشید. برای خوک های مجرد خورشید گرفتگی ۲۱ آگوست اتفاقات جالبی به همراه خواهد داشت.

درخشندگی طبیعی شما باعث جذب دیگران می گردد. اگر بین چند خواستگار مردد مانده اید, مشکل خاصی برایتان پیش نخواهد آمد. امسال سالی است که هر تصمیمی بگیرید, ضرر نمی کنید. در روابط عاشقانه زمان زیادی لازم است تا کسی را بشناسید. نا امید نشوید. ایجاد اعتماد و ارتباط را حالا نمی شود تخمین زد. خشت به خشت یک رابطه ی موفق به شما کمک می کند تا برای طولانی مدت رابطه ی سالم و شادی داشته باشید. سال خروس از شما می خواهد گذشته را فراموش کنید.

سلامتی

اعتبار خوک ها به سلامتی و خوب بودنشان هم مربوط می شود. شما عادات خوبی دارید و برای مدت طولانی آنها را انجام می دهید. سال خروس بدن, روح و ذهنتان را قوی می کند. هر چه بیشتر استرس را از خود دور کنید و خوردن غذاهایی را که به دستگاه گوارشتان صدمه می زنند, کنار بگذارید, تغییرات مثبت بیشتری در شما بوجود می آید. ماه گرفتگی ۷ آگوست زمان خوبی است که عادات مناسب برای سلامتی تان را پیش رو بگیرید. هیچ چیز برای همیشه درست عمل نمی کند. اگر به خواب بیشتری نیاز دارید, زودتر به رختخواب بروید. ولی در روزهای کاری با زنگ ساعت از خواب بیدار شوید. ارتباط با افراد مثبت هم راه خوبی برای حفظ سلامتی شماست. هر جا که می روید, حس مثبت را با خود داشته باشید.

وضعیت مالی

شما همیشه اطلاعات جدید و راه های جدیدی برای پول در آوردن و پس انداز با خود دارد. در واقع شما علم ذاتی به این موضوع دارید. در سال خروس این امر برایتان سودآور است. از تحقیق و مشاوره با افراد متخصص, راه پول در آوردن برای طولانی مدت را می دانید. دستور کارهای خوبی دارید و می توانید به پیشرفت و درآمد خوبی برسید. در ماه ژانویه و فوریه بودجه بندی برایتان مفید بوده و می تواند شما را به اهداف کل امسال برساند. با ایجاد تعادل می توانید آینده تان را تضمین کنید. از سخت کار کردن احساس رضایت دارید. از این احساس لذت ببرید و یادتان نرود که کمی از پولتان را برای خودتان خرج کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

بستن