سبک زندگیطالع بینیهوروسکوپ چینی

هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال خرگوش

هوروسکوپ چینی – سال خرگوش

متولدین سالهای :‌ ۱۹۱۵ – ۱۹۲۷ – ۱۹۳۹ – ۱۹۵۱ – ۱۹۶۳ – ۱۹۷۵ – ۱۹۸۷ – ۱۹۹۹ – ۲۰۱۱

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ چینی  نجوم طالع بینی چینی

بررسی اجمالی هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال خرگوش

امسال برای شما پر از خبر خوب است. شما و خروس با هم بسیار خوب هستید, بخاطر همین چیزهای خیلی خوبی برایتان اتفاق می افتد. خرگوش ها درست مثل خروس ها دوست دارند فکر کنند و ایده هایشان را با مردم قابل اعتماد در میان بگذارند. بخصوص در کار حالا زمان یادگیری با بسته های کوچک آموزشی است. اما مطمئن باشید که این کار کمی شما را عصبی می کند. اما اگر تلاش نکنید, نمی توانید موفق شوید. درست است؟ از دوستان قوی ترتان کمی شجاعت یاد بگیرید. اگر آرام باشید و به خودتان اجازه ی درخشش بدهید, عشق, پول و دوستی به سراغ شما می آید. افرادی که به آنها اجازه می دهید به شما نزدیک شوند, مراقبتان هستند. سعی کنید به آنها اجازه بدهید که بدانند چقدر در زندگی شما مهم هستند. با این کار خوشحالی به سراغتان می آید.

کار

اگر چه خرگوش ها یکی از سازمان یافته ترین علامت های برج فلکی هستند, در کار اینگونه نیستند. امسال تحت تاثیر خروس شما به اهدافتان می رسید. ممکن است بفهمید که برخلاف تصورتان استعداد تجاری دارید. اگر چه علامت تان بعنوان علامت مستقل شناخته شده نیست, اما شما تاجر خوبی هستید و می توانید پروژه ی جدیدی را تا پایان تابستان پیش ببرید. انرژی امسال از رشد شما حمایت می کند. اگر بدنبال ترقی در کار کنونی هستید, در انتخابش دقیق باشید. خورشید گرفتگی ۲۶ فوریه به شما در مدیریت کارتان کمک می کند. همکارانتان زیاد به شما کمک نمی کنند. بدون کمک آنها هم می توانید اهمیت خود را به رئیستان نشان دهید. احمقانه است که شما را از دست بدهند. برای همین در کار خوب پیش می روید. جریان پولی شما با شروع پاییز افزایش میابد. زمان خوبی است که یکی از بهترین اتفاقات سال خروس برای شما پیش بیاید.

ارتباط

درست مثل خرگوش های کوچولو شما و شریکتان شاد و خوشحال به لانه رفته و به چشمان هم زل می زنید. برای شما اوقات خوبی است. قبل از هر چیز خرگوش ها نیاز به امنیت دارند. اگر با کسی در رابطه هستید, روی رابطه تان کار کنید و اعتماد بیشتری بوجود بیاورید. گاهی خجالت می کشید, اما اگر تمرین کنید که حرف دلتان را بزنید, همه چیز آسان تر می شود. در زمان ماه گرفتگی ۷ آگوست خرگوش های مجرد عشقشان را درست نزدیک گوششان پیدا می کنند. درست وقتی متوجه نگاه یک دوست صمیمی یا همکلاسشان می شوند. اگر یخ شکستن شما را عصبی می کند, کمی معاشقه کارتان را پیش می برد. در سال خروس رابطه تان بهتر از نرمال است. با کمی تلاش می توانید اعتماد بنفس بیشتری بدست آورید و با آن روابط عاشقانه تان را بهبود بخشید. اگر سبک رابطه تان “نکسفلیکس و چیل” باشد گاهی آن را تکان دهید.

سلامتی

در ارتباط با سلامتی خرگوش ها کمی ضعیف تر از علامت های دیگرند. اما در سال خروس قوی تر می شوند. اول راحت نفس بکشید تا استرس را از خود دور کنید. دوم با گسترش روابط دوستانه به خودتان انگیزه ببخشید. سوم کمی سردتر بوده و آفات را از خود دور کنید. شما برنده می شوید. برنده. در پاییز و اوایل زمستان وضعیت سلامتی بهتری دارید. بهتر نگاه و حس کنید و روابط اجتماعی تان را تقویت کنید. اگر تغییر زیادی در این روش بوجود نیاورید, دیگر نمی دانم چه بگویم. مطمئن باشید که جریان آب تازه هیدروژن بهتری دارد.

وضعیت مالی

خرگوش ها دوست دارند که با پول احساس امنیت و محافظت شدن کنند. می توانید وسایل خانه تان را عوض کرده و چیزی را که دوست ندارید, کنار بگذارید. با داشتن شایستگی های خوب از کارتان پول بدست می آورید. بالا دستی هایتان به پیشنهادهای شما توجه می کنند و در بهار و ماه های تابستان وضعیت مالی تان بهتر می شود. اگر از راهکار پس انداز و سرمایه گذاریتان وقت زیادی گذشته, روش پالی تان را برای تضمین آینده ی بهتر تغییر دهید و با ذهن آرام و بخصوص ذات خرگوشی تان به موفقیت برسید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

بستن