سبک زندگیطالع بینیهوروسکوپ چینی

هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال خروس

هوروسکوپ چینی – سال خروس

متولدین سالهای : ۱۹۲۱ – ۱۹۳۳ – ۱۹۴۵ – ۱۹۵۷ – ۱۹۶۹ – ۱۹۸۱ – ۱۹۹۳ – ۲۰۰۵ – ۲۰۱۷

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ چینی  نجوم طالع بینی چینی

بررسی اجمالی هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال خروس

امسال سال شماست, سال خروس. رفتار انرژیک امسال شما رشد می کند. و تمام علائم به سمت رویاها و اهدافتان پیش می روند. از کانال های مختلف برایتان شانس می بارد و البته دوستان, همکاران و همه ی شبکه های اجتماعی مربوط به شما به سمت پیشرفت تان گام برمی دارند. عشق, پول, کار و همه چیز برای شما در حال رشد است. یکی از مطلوب ترین چیزها برایتان پیش می آید. چیزهای زیادی در مسیر راه شماست و فقط در راه بایستید و رزهای قشنگ را ببویید. بهترین گام ها را بردارید. هیچ اتفاق بدی برایتان نمی افتد. در واقع در سال خروس بیشترین اعتماد بنفس ممکن را خواهید داشت. نگران مسایل عشقی و پولی نباشید. تمام روابط تان در حال رشد است. هر چه که بخواهید, شما را قدرتمند می کند.

کار

در زندگی کاری روی مغز قدرتمندتان متمرکز شوید. شما آنقدر ایده پرداز هستید که نیازی به دیگران برای انجامشان نداشته باشید. در ژوئن و جولای رشد کاری شما زیاد است و عوامل متعددی در جهت این رشد به شما کمک می کنند. با یافتن یک الگوی پیشرفت به موفقیت می رسید. اگر امسال می خواهید کار جدیدی را شروع کنید, برایش برنامه ریزی کنید. بدنبال افرادی باشید که تحت کنترل تان بوده و شما را برای انجام کارتان آماده کنند.

جولای, آگوست و سپتامبر بهترین ماه ها برای کامل شدن شایستگی هایتان هستند. ماه های پاییز پیشرفت و پول بیشتری برایتان می آورند. سال پربرکتی است. پس از این انرژی استفاده کرده و به آنچه می خواهید, برسید. اگر در کل به کمی استراحت برای شارژ شدن باتری هایتان نیاز دارید, خب این قابل درک است. فقط مطمئن باشید که با قوای جدید برخواهید گشت پس لحظه ای را برای پروژه های حیوانات خانگی تان از دست ندهید. وقتی به دیگران نشان می دهید که چه توانایی هایی دارید, شبکه درونی تان رشد می کند.

ارتباط

علامت خروس شما عاشق این است که بیرون رفته و با متولدین سال گاو, مار و اژدها ارتباط برقرار کند. با این افراد شما ارتباط خوب و اوقات لذت بخشی دارید. اما در سال خروس شما فرصت ملاقات و ارتباط داشتن با تمام علامت ها را خواهید داشت. برای خروس های مجرد ماه آوریل و مه بهترین زمان برای پیدا کردن عشق جدید است. با خیال جمع دوستان زیادی پیدا کنید. با افراد زیادی در تماس باشید و بعد زمانی را برای شناختنشان اختصاص دهید.

این کار می تواند عامل سرگرم کننده ای برایتان باشد. اگر از این کار خجالت می کشید, گروه ها هم جای خوبی برای ارتباط شما با دیگران خواهند بود. در این سال شروع مکالمات جدید اعتماد به نفستان را بیشتر کرده و موجب می شود بیشتر بدرخشید. اگر در رابطه هستید, بهتر است امسال وقت بیشتری برای شریکتان بگذارید. مشغله واقعیت زندگی است. اجازه ندهید که شما را از هم دور کند. این رابطه زیباتر از این است که خراب شود. در ماه های پاییز شادی بیشتری در کنار هم خواهید داشت. عشق برای شما دو نفر هرگز نمی میرد.

سلامتی

خروس ها در کل حواسشان به سلامتی شان هست و مریض نمی شوند. اگر چه امسال با تمام انرژی خروس که در هواست, مهم است گاهی به خودتان استراحت دهید. این کار استرس را در شما کم می کند. بهتر غذا بخورید. آب زیادی بنوشید. بیشتر بخوابید. و کمی ورزش کنید. ورزش های تناسب اندام برایتان خسته کننده است. پس وقت برگشتن از کار پیاده روی کنید و بیشتر اوقات با هدفن به موسیقی گوش دهید تا کالری بیشتری بسوزانید. در ماه ژانویه و فوریه به چکاپ بروید. این را توی لیست نوشته و علامت بزنید تا یادتان نرود.

وضعیت مالی

خروس هایی مثل شما ترجیح می دهند که برای همه چیز حتا پول و وضعیت مالی برنامه داشته باشند. اما امسال بیشتر مایلید بدانید چطور پول در می آورید و خرج می کنید. بهتر است امسال کارهایتان را بودجه بندی کرده و هزینه های غیر ضروری را خط بزنید تا پول بیشتری پس انداز کنید. کسوف ۲۶ فوریه فرصت پس انداز پول به شما می دهد. برنامه ریزی هایتان فرصت راحت زندگی کردن را به شما خواهد داد. اگر چشمتان را ماشین, خانه و یا وسیله ی جدیدی گرفته, در پاییز آن را بخرید. امسال به راحتی پول در می آورید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + پانزده =

بستن