سبک زندگیطالع بینیهوروسکوپ چینی

هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال ببر

هوروسکوپ چینی – سال ببر

متولدین سالهای :‌ ۱۹۱۴ – ۱۹۲۶ – ۱۹۳۸ – ۱۹۵۰ – ۱۹۶۲ – ۱۹۷۴ – ۱۹۸۶ – ۱۹۹۸ – ۲۰۱۰

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ چینی  نجوم طالع بینی چینی

بررسی اجمالی هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال ببر

ببری مثل شما معمولا در هر شرایطی حالش خوب است. آنها می دانند که با هر سیستمی چطور مطابق میلشان رفتار کنند و توجه دیگران را به خواسته شان جلب نمایند. اما در سال خروس شما همیشه کسی را دوروبرتان ندارید, بخصوص در محل کارتان. درحالیکه حس رهبری شما گاهی مورد آزمایش قرار می گیرد, قدرتتان برای هرچه می خواهید هم در حال رشد است. حالا زمان تمرکز روی رویاهایتان است تا بتوانید آنها را عملی کنید. یک داستان حماسی عاشقانه در پیش رو دارید. همه ی آنچه به آن نیاز دارید, شناختن این فرد است. حتی اگر امسال در رابطه با کسی هستید, می توانید دو رابطه را در دست بگیرید. امسال دوستان و تجارب جدید را خواهید داشت. اگر به یک سفر یا ماجراجویی ناگهانی دعوت شدید, شوکه نشوید.

کار

هرگز اجازه ندهید که بگویند ببرها جاه طلب هستند. شاید سلطان جنگل نباشید, اما خیلی به آن نزدیکید. اگر چه خیلی ها بویژه در محیط کاری از قدرت شما می ترسند, این می تواند در سال خروس برایتان سودآور باشد. در حالیکه همه سعی می کنند بصورت نامحسوس کارهایشان را انجام دهند, شما همیشه خودتان را مطرح می کنید. هیچ کس نمی تواند کارهای شگفت انگیزی را که شما انجام داده اید, نادیده بگیرد.

بخصوص وقتی شما چالش ها را در بهترین زمان مدیریت می کنید. امسال با پیشرفت توی کارها بیشترتوی چشم هستید. اولین کلید این است که بدانید چه می خواهید. سپتامبر و اکتبر زمان خوبی برای این حرکت هستند. بخاطر حس استقلالتان نمی توانید منتظر کار بمانید. کارتان را بصورتی شروع کنید که امکان استراحت کردن داشته باشید. خورشید گرفتگی ۲۱ آگوست زمان خوبیست که چرخ کار را بسازید و منتظر بمانید تا بغلطد. فقط مطمئن باشید که یک یا دو شریک احساسی تان فشاری به کار شما وارد نمی کنند. بهتر است گروهی کار کنید.

ارتباط

در طول سال خروس یکی از دغدغه های ببر وفاداری و تعهد بیشتر در روابطش است. مطمئن باشید که این کار برایتان جالب است. اما امسال چیزی که واقعا به آن نیاز دارید, عشق حقیقی است. اگرچه علامت شما یکی از بارزترین علامت های برج فلکی است, اما در رابطه اندکی رمانتیک و سنتی هستید. اگر در رابطه بوده و فقط می خواهید کمی هیجان به آن تزریق کنید, حالا زمان این ژست معروف شماست. نقش شما در این رابطه هرچه باشد, می توانید شریکتان را با سفرهای فوق العاده, شب های هیجان انگیز و یا یک شام گران به نشانه ی توجه کردن به او ذوق زده کنید. گاهی چنین کارهایی در خانه نشان دهنده ی قدردانی شما از کارهای سخت اوست.

کسانی که بدنبال عشق جدید در زندگیشان هستند, بهتر است منتظر ماه گرفتگی ۱۰ فوریه باشند که زمان تک به تک شدن جدی است. کیفیت شریکتان در آنجا مشخص می شود, چون شما تغییر زیادی می کنید. حالا با او هماهنگ شده و یا شاید بیش از یک نفر از آنها را انتخاب کنید. مشکل خاصی پیش نمی آید. نکته ی جالب این است که با اینکه شما یک ببر هستید, اگر شخص جدید و خاصی از کنارتان رد شود, ممکن است تلو تلو خورده, به لکنت افتاده و به شکل خنده داری درآیید. در حالیکه سعی می کنید احساساتتان را بازیابی کنید, زمان را از یاد نبرید. گاهی بایستید و گل رزی را ببویید. لذت ببرید.

سلامتی

ببرها قوی ترین علامت برج فلکی چینی هستند. سر و صدایشان نشانه ی وجودشان است. امسال با تمام انرژی خروس شما باید زمانی بیش از تصورتان را صرف خود کنید. برای ببرها نشستن سخت است, چون شما حس می کنید که هنوز کاری انجام نداده اید. اما با یک استراتژی زمانبندی شده استرستان را کم کرده و خود را بیشتر دوست بدارید. شما باهوش و دوست داشتنی هستید. هنگام بیماری سریعتر از تصورتان خوب می شوید. از برنامه های تناسب اندام استفاده کرده و در ماه گرفتگی ۷ آگوست فعال تر باشید. این رویه را تا پاییز ادامه دهید تا به نتایج جالبی برسید. اعتماد بنفس در شما یعنی شادتر بودن.

وضعیت مالی

گاهی ببرها آنقدر سرشان شلوغ است که یادشان می رود پولی را که بدست آورده اند, مدیریت کنند. بعنوان یک رهبر ذاتی شما دوست دارید که شارژ شوید. ولی با داشتن پول ترجیح می دهید تصمیم درستی بگیرید. سال خروس برای شما شلوغ تر از همیشه است, اما شما می خواهید قبل از سرمایه گذاری روی مقادیر زیاد یک دیدگاه تخصصی داشته باشید. پول حاصل از سرمایه گذاری هوشمندانه و کار زیادی است که شما می توانید انجام دهید. شما حداقل یک مهارت دارید که بتواند پول خوبی را از اول نوامبر تا پایان دسامبر برایتان بسازد. هرچه از امپراتوری تان بدست بیاید, در آخر تابستان به دردتان می خورد. شما می دانید چه کاری درست است. اگرچه گاهی دنبال وام هستید, اما می دانید از کدام دوست آن را درخواست کنید تا روابطتان آسیب نبیند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =

بستن