سبک زندگیطالع بینیهوروسکوپ چینی

هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال اژدها

هوروسکوپ چینی – سال اژدها

متولدین سالهای :‌۱۹۱۶ – ۱۹۲۸ – ۱۹۴۰ – ۱۹۵۲ – ۱۹۶۴ – ۱۹۷۶ – ۱۹۸۸ – ۲۰۰۰ – ۲۰۱۲

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ چینی  نجوم طالع بینی چینی

بررسی اجمالی هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال اژدها

ماهیت قدرتمند اژدهایی شما برای شروع سال خروس آماده و رسیده است. کارهای زیادی هستند که دوست دارید در این سال تجربه کنید. انرژی شما حد و حصر ندارد و با انرژی زیادی که در ذهن دارید, حالا نمی شود شما را متوقف کرد. “آرزو” کلید واژه ی اژدها در این سال است. اهداف بزرگی دارید و از رسیدن به آنها نمی هراسید. فقط مطمئن شوید که خودتان را زود نمی سوزانید.

امسال یاد می گیرید که چطور روابط و دوستی هایتان را در شرایط امن قرار داده و جریان مالی تان هموارتر از قبل باشد. چالش امسال شما این است که در مواقع پر کاری مراقب سلامتی تان باشید. اما این چیزی نیست که از دستتان برنیاید. اصول اولیه ی امسال برای شما خوب خوردن, کار کردن و به حد کافی خوابیدن است. امسال برای موفق شدن بیشتر مراقب خودتان باشید. قدرت شما از توانایی خوبتان در برنامه ریزی می آید.

کار

علامت اژدها یکی از پر زرق و برق ترین علامت های برج فلکی است. بیایید با آن روبرو شویم. اغلب خواسته تان را نشان نداده و مبهم رفتار می کنید. امسال با تمام حمایت خروس؛ شما یک جهش جدی در زندگی کاریتان دارید. که با تنظیم اهداف جدیدتان صورت می گیرد. ژانویه و فوریه بهترین زمان برای محکم کاری برنامه هایتان است. شما می توانید ارتباط سودمند و دو سویه ای با همکاران و ارباب رجوع ها بسازید و پروژه های چالش برانگیز را تجربه کنید.

به دنیا نشان می دهید که می توانید. اگر گوشه ی اداره نشسته اید و کار می کنید, از اواخر زمستان و در طول بهار یک بازبینی بر عملکردتان داشته باشید. چالش بزرگی در سال جدید برای رسیدن به تعادل بین زندگی و کار خواهید داشت. آنقدر سرتان شلوغ است که وقت زیادی برای معشوقه و دوستانتان ندارید. در حالیکه در آن زمان لازم است با هم باشید و استراحت کنید. به پروژه های دیگر نه بگویید تا بار کاریتان بیش از این سنگین نشود. اگر اژدها بدنبال یافتن کار جدید است, در سپتامبر و اوایل اکتبر خبرهای خوبی از منابع مالی جدید می شنود. حالا مهارت هایتان بیشتر شده, پس با گشاده رویی پیشنهاد های دنیا را بپذیرید.

ارتباط

اژدها معمولا شریکش را از روی علاقه به فعالیت های مشابه انتخاب می کند. درسال خروس اژدهای مجرد سخت تر از هر زمان دیگری با کسی ارتباط واقعی برقرار می کند. برخی از مکان های دیدنی مورد علاقه تان از بازی خارج می شوند. وقتش رسیده که روابطتان را بهتر کنید. اگر بدنبال کسی هستید که مثل شما فکر و رفتار کند, چرا یک گروه نمی زنید؟ شور و اشتیاق های مشابهتان در تابستان و بخصوص ماه های ژوئن, جولای و آگوست مثل آهن ربا شما را به سمت هم می کشاند. فقط بیاد داشته باشید که در تمام روابط عاشقانه تان, باید برای شناختن طرف مقابل وقت بگذارید. به رویای آینده فکر کنید, اما قوی تر از همیشه باشید.

در خورشید گرفتگی ۲۶ فوریه, اژدهاهایی که شریک احساسی دارند, ممکن است دوباره در اولین بار عاشق شوند. یک سفر و مرخصی و تفریحات جالب و شب های کنارهم ماندن را برای ارتباط مجددتان برنامه ریزی کنید. یکی از دلایلی که شما هنوز با هم اید, این است که به هیچ چیز کوچکی اجازه نداده اید تبدیل به مشکل بزرگ شود. با حرف زدن به صورت منظم رابطه را زنده نگه دارید. مثل تمام زوج های دیگر, اژدها می داند که چطور از شخص خاص زندگی اش مراقبت کند. در پایان سال ممکن است آماده باشید که با هم گام جدیدی بردارید. هرچه که باشد. ازدواج, مشارکت مالی و یا حرکت با هم به سوی آینده.

سلامتی

اژدها پر از انرژی و حیات است. از این رو گاهی می توانید نیاز به تجدید قوا را فراموش کنید. امسال تحت دحکومت خروس ممکن است لازم باشد سلامتتان را به شیوه ی جدیدی در اولویت قرار دهید. وقتی خودتان را مرکز دنیایتان می دانید, ممکن است بعضی ها ندانند که همیشه دردسترس هستید. اما بلافاصله مزایای تغییرات کوچک در الگوی غذایی, ورزشی و خوابتان را خواهید دید. امسال نیازی به تغییرات اساسی ندارید. فقط کافیست که بدنتان را قوی کنید. با کنترل غذای دریافتی روزانه و کم کردن قند و آب نبات می توانید قوای بهتری بدست آورید. در پایان پاییز دوست دارید وضعیت جسمی تان را بهتر کنید. هر چیزی که برایتان خوشایند باشد را ادامه دهید.

وضعیت مالی

اژدها عاشق شارژ شدن است و این امر درباره ی پول بیشتر صحت دارد. شما سخت کار کرده و جریان پولی خوبی ساخته اید. در سال خروس پول از جاهایی به شما می رسد که انتظارش را ندارید. افزایش حساب تعجب آوری را تجربه خواهید کرد. در هر حال بخشی از آن را پس انداز یا سرمایه گذاری کنید. گاهی ولخرجی کردن بد نیست, اما خودتان را برای آینده ی ثابت آماده کنید. ذات اژدهایی هیچ چیز را کمتر از بهترین مطلق بودن نمی خواهد. با کمی دقت روی سرمایه گذاری در سال خروس این امکان را بدست می آورید. در کل خوب نیست که بدون پاداش تمام وقت کار کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 14 =

بستن