سبک زندگیطالع بینیهوروسکوپ چینی

هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال اسب

هوروسکوپ چینی – سال اسب

متولدین سالهای :‌ ۱۹۱۸ – ۱۹۳۰ – ۱۹۴۲ – ۱۹۵۴ – ۱۹۶۶ – ۱۹۷۸ – ۱۹۹۰ – ۲۰۰۲ – ۲۰۱۴

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ چینی  نجوم طالع بینی چینی

بررسی اجمالی هوروسکوپ چینی ۲۰۱۷ – متولدین سال اسب

اسب های باشکوه از رابطه ی تک به تک با مردم و ماندن در جمعیت های شلوغ با مرکزیت شخص خود احساس راحتی می کنید. در سال خروس دیگران قدرت شما را امتحان می کنند. درس اول این است که وقتی حمایت شما برای همکارانتان سخت است, رئیستان غایب است و شریک تان کنارتان نیست, صبور باشید. قطعا دوستان و آشنایان زیادی دارید که هر زمان دلتان خواست, با آنها قرار بگذارید. اما گاهی روی افرادی که واقعا مهم اند متمرکز شوید. وقتی طبق فهرست دوستانتان در حال کار کردن هستید, نیازی نیست نگران شوید. امسال ناامید نباشید. هیچ سالی مثل امسال خوب نیست. خبر خوب برای شما این است که بزودی بر چالش ها غلبه خواهید کرد. اگر نیاز است که قوی بمانید, به روند حرکت عجیب تان در امسال نگاه کنید.

کار

اسب برای سخت کار کردن قوی تر از همه است. شما می توانید هر کار خاص چه می خواهد و از ساعت های طولانی کار کردن نمی هراسید. امسال با قدرت خروس در می یابید که استقلال ذاتی تان کمی چالش ساز است. کسی در محل کارتان می خواهد کارهایتان را مدیریت کنید. با شروع یک نبرد کاری سعی کنید مودبانه عذر این شخص را بخواهید. کسی نمی تواند مانع پیشرفت شما شود. در طول خورشید گرفتگی ۲۶ فوریه شما آماده اید که به همه نشان دهید چه کارهایی می توانید انجام دهید. عملکرد و سخت کوشیتان برایتان پول و سود به همراه دارد. اسب هایی که می خواهند رئیس خودشان باشند, با تجربیات و تخصص های قبلی می توانند پیشنهاد جدیدی به بازار کاربدهند. با کمی بازار یابی زیرکانه و کمک دوستانتان قادر به انجام این کار هستید. در پاییز بخاطر موفقیت تان یک جشن درست و حسابی دارید.

ارتباط

اسب ها دو فصل اصلی برای عاشقی دارند. بهار شروع یک رابطه ی رمانتیک جدید است. اسب های مجرد در مارس, آوریل و مه جادویی می شوند. در پناه بردن به چهار دیواری خود از میان جمعیت موفق خواهید شد. برای معاشقه ابتدا باید کمی روی خود کار کنید تا خوب پیش بروید. هیجان بخشی از زندگی اسب است.

بنابراین اگر دوست دارید بیرون بروید, برقصید و با افراد جدید آشنا شوید, این کار را بکنید. ذات شما افراد درست را در زمان درست جذب می کند. در سال خروس رابطه ی عاشقانه برای اسب ها در پاییز بهتر از هر زمان دیگری پیش می رود. قطعا عاشق می شوید. اما آیا می توانید روی احساساتتان کار کنید؟ ارتباط بهتر با مردم برایتان لذت به همراه دارد. اما همه چیز را سنگین و جدی نگیرید. در اوایل زمستان اعتماد قدیمی را شکسته و یک رابطه ی جدید بدست می آورید. قبل از اینکه بفهمید, مشکلات بخار می شوند و زندگی جالبی را شاهد خواهید بود.

سلامتی

در ارتباط با سلامتی علامت اسب یکی از قوی ترین علامت ها در برج فلکی چینی است. مشکل اصلی این است که وقتی خیلی قوی باشید, مردم شما را با مشکلاتتان تنها می گذارند. مشکل اصلب شما در سال خروس تعادل محبوبیت با حفظ مرزهاست. البته شما نمی خواهید کسی را اذیت کنید. اما گاهی بخصوص در فصل تابستان احساس خستگی و بی انرژی بودن می کنید. با کمی استراحت ذهنی دوره ای سلامت جسمی تان را هم بهبود بخشید. ممکن است حتی در روزهای بیماری کار کنید, اما گاهی به یک کافه بروید و خودتان را احیا کنید. یک راه برای سالم ماندن در امسال داشتن تعطیلات خوب است. مثلا به یک سفر با دوچرخه به جنوب ایتالیا بروید و با یک تیر دو نشان بزنید.

وضعیت مالی

یکی از بهترین چیزها در اسب, برنامه ریزی برای آینده است. شما می دانید که پول همیشه باقی نمی ماند. به همین علت مجبورید برای داشتنش کار کنید. در سال خروس شما برای این منظور هوشمندانه تر رفتار می کنید. پول بیشتری از مذاکرات کاری بدست آورده و در سرمایه گذاری امنی صرف می کنید. بجای نصیحت شنیدن از عمو چارلی درباره ی برنامه ریزی مالی, سعی کنید از بین دوستانتان کسی را پیدا کنید که در این زمینه اطلاعات داشته باشد. با کمک او می توانید برنامه ریزی طولانی مدتی برای حساب تان داشته باشید. با بودجه بندی روی پول های باقیمانده می توانید پس انداز خوبی داشته باشید. با ایجاد تعادل مالی بخصوص در ماه های زمستان اوقات شادی خواهید داشت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

بستن