دانستنیهای نجومسبک زندگی

هوروسکوپ روزانه ۲۸ مارچ ۲۰۱۸

به هوروسکوپ اعتقاد نداشته باشید و آنرا باور نکنید، درستیش را بررسی کنید. یکی از تشبیه های خوبی که شنیده ام اینست که هوروسکوپ مثل  GPS برای اتومبیل است. فقط راه درست را نشان میدهد، اما رانندگی به عهده خود شماست. این شمایید که باید در مورد یکطرفه بودن خیابان، ورود ممنوع بودنش و … تصمیم گیری کنید.

ماه تولد ، چیزی بسیار کلی و عام است ، روش دقیقتری به نام هوروسکوپ یا زایچه وجود دارد که آن درجات قرار گرفتن سیارات و ماه و خورشید در صور فلکی مختلف و نیز دیگر عوامل آسمانی و فلکی را به هنگام زاده شدن یک فرد ثبت می‌کنند و سپس از اطلاعات این جدول یا چارت برای طالع‌بینی، یش‌بینی شخصیت آن فرد و طالع او استفاده می‌نمایند.

هوروسکوپ ۲۸ مارچ

ونوس سیاره رابطه ، پول و زیبایی ها به سمت اورانوس همچنان پیش میرود و خورشید روی درجه میانی سترن و مارس در زاویه چالشی خواهد بود. انرژی در حد ماکزیمم بالاست و به سمت روزهای بعد ادامه پیدا می کند. ونوس در پیوند با اورانوس فریاد برای آزادی است. آزادی از قید بندهایی که ما را اسیر کرده. چه در مورد مسائل مربوط به پول و چه رابطه و چه هر انسداد روحی که ما را از درون مسدود کرده.

اورانوس سیاره بیدارگر می تواند آگاهی را بصورت شوک آمیز و ناگهانی پیش چشم ما یا در ذهن ما روشن کند. اعتراض برای دریافت حقی اجتماعی، اعتراض برای حقوق زنان، اعتراض برای طبیعت و زمین ، اعتراض برای حق زندگی ، اعتراض برای حقوق مادی ، اعتراض در مورد مسائل مربوط به پول….در چند روز آینده چه از نظر فردی و چه از نظر اجتماعی نتیجه این تعامل خواهد بود. اورانوس سیاره مردمی است و مردم را از حقوق اجتماعی شان آگاه می کند و در نقاطی از دنیا که نیاز احساس کنند مرزها و محدودیت ها و قانون ها را برای دریافت خواسته ای در هم می شکنند.

همراه با انرژی خورشید و سترن و افزایش مسئولیت ها و فشار کارها و نزدیکی ونوس و اورانوس ناگهانی ، از انرژی قوی که رد و بدل می شود می توانیم برای رهایی از بندهای گذشته استفاده کنیم و راه حل های سودمندی برای ارتقای شرایط بیابیم و زیبایی ها و فرصت ها را بهتر ببینیم. ونوس و اورانوس می توانند ما را برای پذیرش ایده ای جدید و استایل نوینی از زندگی، روش منحصر بفردی از کسب درآمد ، دیدگاه جدیدی در یک رابطه ما را پذیرا کنند و یا ناگهان ما را در مسیر جدید و نوع نگاه جدید فرار دهند.

روی هم رفته این چند روز انرژی ها آسان نیستند اما بسیار قدرتمند برای ایجاد تحولات آینده هستند. ماه حدو ۸ شب تهران وارد نشان خوشه میشود و ما شروع به بررسی و آنالیز موقعیت ها می کنیم برای جدا کردن اطلاعات درست و نادرست مان و آماده پذیرش چالش هایی می شویم که اگرچه آسان نیستند اما ما را قدرتمندتر می کنند اگر برای اهداف دراز مدت مان به دنبال راه حل باشیم.

دانستنیهای نجوم سبک زندگی  طالع بینی
هوروسکوپ روزانه ۲۸ مارچ ۲۰۱۸

ماه در ۲۸ درجه نشان لئو( نشان قلب ) ماست و فقط دو درجه به پایان مسیرش در لئو باقیمانده. دست تون رو چند ثانیه روی قلب بگذارید و ضربان قلبتون رو احساس کنید و با قلبتون آرام حرف بزنید. آیا تا بحال فکر کرده اید که قلب ما از لحظه تولد ما بدون استراحت در حال کار کردن است. پس از قلبتون تشکر و قدردانی کنید و بعد روی خواسته های عمیق تمرکز کنید و قلبتون را با چند نفس عمیق باز کنید و بعد بلند اعلام کنید که : من آماده دریافتم.

ونوس و اورانوس در حال رسیدن به هم هستند و مارس در حال رسیدن به سترن و واقعیت های ما در مورد رابطه ها و پروژه ها شروع به نشان داده شدن می کنند تا اگر در راستای اهداف ما نیستند برای آنها راه حل پیدا کنیم.

مارس و سترن انسدادها و نیروهای تاریک ما و مسیر ما را نشان میدهند. این نیروها ممکن است اشخاص و شرایط محیط و اطراف ما باشند ممکن است ترس های درونی ما باشند…. و اورانوس نور ناگهانی بیداری و صاعقه آزادیست این تعاملات با هم تاریکی و نور مسیر را به ما نشان می دهند تا انتخاب کنیم که آیا در تاریکی فرو رویم یا عزم خود را جزم کنیم برای شکستن زنجیرهای اسارت عوامل درونی و بیرونی و برای آنها راه حل بیابیم.

در نور اورانوس آگاه شویم و با مرکوری برگشتی مشاهده با درایت کنیم و آماده تحولات شویم. آنی تصمیم نگیرید اما از همیشه بینا وشنواتر باشید. حقیقت دنیای ما به ما نشان داده میشود. از رویارویی با حقیقت ها فرار نکنیم . زمان مشاهده آنها با چشم دل است چون بزودی واقعیت های ما شروع به تغییر می کنند.

ونوس سیاره حاکم بر تارس و ترازو چند وقتی است که درقوچ است که در آن افت انرژی دارد و از طرفی تحت فشار دگردیسی پلوتو بوده و حالا به اورانوس می رسد تا خود را از سنگینی ها آزاد کند. ونوس در درجات آخر قوچ در حال جنگیدن برای دریافتی هاست و بی قرار است تا با کوله باری از آنچه حقیقتا می خواهد به تارس یعنی خانه خود برسد که آرامش احساس کند. جایی که بذر خواسته هایش را می کارد تا متبلور شوند. تارس نشان مجسم و متبلور شدن است. چند روزی راه هست تا ونوس به خانه برسد و فعلا در حال جنگیدن در قوچ است. پس هنوز در چالش هستیم برای تبلور و شکل گرفتن خواسته ها، و باید صبر کنیم.

منبع سایت هوروسکوپ فارسی با راشل www.horoscopefarsi.com

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 15 =

بستن