سبک زندگیسیاراتطالع بینی

نپتون: سیاره خیال

نپتون ، یکی دیگر از سیارات بیرونی، در سال ۱۸۴۶ کشف شد. مدار کند آن به دور دایره البروج ما تضمین می کند که تاثیر آن در طبیعت، جمعی است.

علامت : نیزه سه شاخه ی پوزئیدون، خدای دریاها است.

بیشتر این سیاره، مایع است (نپتون بر اقیانوس های زمین حکمرانی می کند)، که موجب دگرگونی و فریبندگی آن در طبیعت است. رویاها، توهم، تفکر انتزاعی و مرموز همگی توسط نپتون اداره می شوند. معنویت ما و اینکه چگونه ما آن انرژی را برای بهبود شخصی خودمان مهار می کنیم، برای این سیاره مهم است. نپتون ما را دعوت می کند اجازه دهیم انرژی اش ما را شستشو دهد و از یک حالت مراقبه برای به دست آوردن بینش و آگاهی بالا، استفاده کنیم. شعر، موسیقی و رقص در میان فعالیت های خلسه مانندی است که این سیاره به آنها توجه دارد.

نپتون سمت خوش نمای خود را دارد

سبک زندگی سیارات طالع بینی  نجوم سیارات

 چنانکه بر فیلم ها، تلویزیون، تئاتر، مد و تمام اشکال زرق و برق، حکمرانی می کند. در اصل، این سیاره یک خیال ایجاد می کند از آنچه که در ظاهر دلربا و در درون فریبنده است. این سیاره جذبه ای معنوی دارد که به راحتی خود را آشکار نمی کند. می تواند یک وانمود کننده نیز باشد که در چاپلوسی و خراب کاری دست دارد.

سمت سایه نپتون شبیه به ستاره کهن سالی است که نمی تواند یک جداره بیشتر بسازد. هنگامی که نور کم است، این سیاره در عالم مواد مخدر، الکل، خلسه و هیپنوتیزم، نقش بازی می کند. انرژی این سیاره از فرار از روزهای تاریک تر خود، دریایی از توهم، مالیخولیا و اختلال، متصاعد می شود. خواب و رویاها  نیز توسط این سیاره حکمرانی می شوند. در پایان روز، نپتون آینده شما را نگه می دارد – چگونه آن را دریافت خواهید کرد؟

۱۶۵ سال طول می کشد تا  چرخش خود را به دور دایره البروج، کامل کند، تقریبا ۱۴ سال در هر یک از برج ها صرف می کند. این انرژی زنانه است و بر حوت حکومت می کند. نپتون به عنوان اکتاو بالاتر از ونوس شناخته شده و دومین سیاره متعالی است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 16 =

بستن