سبک زندگیسیاراتطالع بینی

مریخ: سیاره عشق

مریخ سیاره عمل دایره البروج است.

 «سیاره سرخ» پس از همه، باید بسیار آتشین باشد و مریخ نا امید نمی کند.

انرژی، عشق، جلو بردن و عزم و اراده در قلمرو این سیاره است. این سیاره ی نشسته در حاشیه های متعلق به جای دیگری در آسمان ها، به شما فرمان می دهد (و بله، مریخ ارتش را حکومت می کند) بایستید، دیده شوید و کارها را به انجام برسانید. به عبارت ساده، این سیاره به قدرت و جلوه اعتماد به نفس فردی فرمان می دهد. جاه طلبی و رقابت نیز در قلمرو مریخ می باشند. چه در محل کار و چه در زمینه بازی، مریخ ما را تشویق به رویارویی با چالش ها و بهترین یا بهتر بودن ما می کند. حمله در اینجا بخشی از برنامه است، هر چند مریخ همچنین به شجاعت و افتخار ارزش می نهد. جرأت و طبیعت جسور و بی باک این سیاره را ارضا می کند.

سبک زندگی سیارات طالع بینی  نجوم سیارات

این مهم است که توجه شود انرژی این سیاره می تواند سازنده و یا مخرب باشد.

مریخ، خدای جنگ در دوران باستان می تواند به طرز وحشیانه ای خشونت آمیز باشد. در حالی که این انرژی هنوز هم از این سیاره ساطع می شود، از ما می خواهد این نیرو را مهار کنیم. استقامت، جاه طلبی و موفقیت همه بخشی از سرود این سیاره هستند. مریخ بر تمایلات جنسی و انرژی جنسی ما حکومت می کند، و حاکم سلاح، حوادث و تشریح (دو تای آخر نشان دهنده طبیعت یین و یانگ این سیاره هستند) می باشد. در پایان، به هر حال، انرژی این سیاره می تواند بسیار مفید باشد اگر به درستی استفاده شود.

برای این سیاره، نزدیک به دو سال طول می کشد تا مدار خود را در دایره البروج، تکمیل کند. این انرژی مردانه است و بر حمل و عقرب حکومت می کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − دو =

بستن