سبک زندگیسیاراتطالع بینی

ماه: حاکم احساسات

از آنجا که ماه نزدیک ترین سیاره به زمین است، این قمر عینا به دور دایره البروج حرکت می کند و مدار خود را در کمتر از یک ماه تکمیل می کند. همچنین تماس عمیق تری نسبت به  بسیاری از سیارات با ما دارد.

به عنوان حاکم جزر و مد، به جاست که این قمر باید حاکم احساسات ما باشد.

هنوز آب ها عمیق می شوند؟ امواج ایجاد می شوند؟ یک سرچشمه احساسات؟ بله، احساسات ما مدت طولانی است که بر حسب دریا توصیف می شوند: سیال، خطیر و حرکت از درون. نوسانات خلقی، غریزه، چگونگی احساس ما در مورد چیزها و چگونگی تاثیر احساسات ما بر دیگران همگی تحت تاثیر این قمر هستند. در حالی که خورشید به ما جان می بخشد، این ماه است که به ما روح می دهد. ماه در اینکه نماد مادر و ارتباط بین زن و کودک است، الهه مانند است. این سیاره (همچنین به عنوان جرم آسمانی شناخته می شود) دلالت بر زن در زندگی افراد و نقش آنها به عنوان پرورنده دارد.

سبک زندگی سیارات طالع بینی  نجوم سیارات

با روری، بارداری و وضع حمل نیز توسط ماه اداره می شود.

ما تابش نقره ای ماه خود را از نخستین لحظات زندگی مان می بینیم، زمانی که توسط مادرمان در آغوش گرفته و نوازش می شویم و تماس لطیف او را احساس می کنیم. احساسات ما خود را از طریق وجود ما آشکار می کنند و آهنگ زندگی روزمره ما را تنظیم می کنند. ماه طرفدار این زنجیره است، یک لحظه تفسیر کردن ما به عنوان حیاتی و لحظه ای بعد به عنوان شکننده. ما بالا یا پایین، شرور یا نجیب هستیم و ممکن است بلند بخندیم یا گریه کنیم. به واسطه انرژی ماه، ما برای آشتی دادن این احساسات متنوع به منظور کامل کردن خودن و یکی شدن با جهان، تلاش می کنیم. ماه همچنین به ما کمک می کند بفهمیم که کدام را می خواهیم، ​​و از حافظه و گذشته به عنوان بخشی از این فرایند استفاده کنیم. 

ماه تقریبا ۵/۲ روز در هر یک از برج ها سپری می کند و ۲۸ روز طول می کشد تا تمام دایره البروج را بپیماید. این انرژی مونث است و بر سرطان حکومت می کند

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =

بستن