دانستنیهای نجومسبک زندگی

طالع بینی روزانه ۱۸ فروردین سال نود و هفت – هوروسکوپ ۷ آپریل

طالع بینی روزانه .امیدوارم آخر هفته خوبی سپری کرده کرده باشید و آماده شروع هفته قدرتمند دیگه باشید. هفته جدی رو شروع می کنیم. سعی می کنیم ذهن و عمل رو با هم همراه کنیم. در حالیکه تاثیر اورانوس روی همه ما هست و به ما الکتریسیته داده تا تصمیمات متفاوت از همیشه بگیریم، آنچه به ما احساس آزادی میدهد. چطور باید شروع به ساخت و ساز ارزش ها کنیم، ایجاد در آمد کنیم که از آن لذت هم ببریم.

۷ و ۸ و تا حدی ۹ آوریل زمان خوابیدن روی کاناپه نیست زمان کار کردن روی چیزی است که می خواهیم ماندگار شود. بهتر شود. بالاتر رود. چه پروژه های پولی و چه حل کردن مسائل رابطه ای. چه رابطه کاری ، چه رابطه دوستی، چه رابطه پولی…..در حال رفتن بسوی ماه نوی قوچ هستیم که با اورانوس پیوندخواهد خورد. پس انتظار نداشته باشید که مسائل بصورت الگوهای کهنه و آرام حل شوند. حتی طعم ریسک کردن به تصمیم گیری های ما اضافه میشود. انتظار صحبت های جدی و با بلوغ فکری در مورد مسائل حرفه ای داشته باشیم.

دانستنیهای نجوم سبک زندگی  طالع بینی
طالع بینی روزانه

کایران در ۲۹ درجه ماهی است و این درجه ما را سیخ می زند که چرا این کار را فلان سال کردم و چرا فلان کار را نکردم. مهم نیست چکاری کردید یا نکردید همیشه زمان و فضا برای شروع تازه هست. این درجه قدرت معجزه هم دارد. اگر فکر می کنید آخر خط هستید و راهی برای ادامه نیست مطمئن باشید که موارد جدیدی در حال ورود به زندگی ما هستند که اگر بخواهیم روی اوضاع قدیمی تمرکز کنیم فرصت های جدید را نمی بینیم. مسئولیت های ما در حال افزوده شدن و جدی شدن هستند و این هفته بخوبی می بینید که باید مسئولیت اعمال مان را بپذیریم و بار آن را برداریم.

راهی که در باقی ۲۰۱۸ پیش رو داریم بسیار سرنوشت ساز است. خواهید دید که باید کم کم تصمیمات و اقداماتی بکنید که شاید با طرح ذهنی شما متفاوت بوده. شاید همیشه به دنبال این بودید که آرایشگر شوید حالا شرایط جهانگرد شدن ایجاد شود. چیزی کاملا متفاوت….اما باور کنید که تصمیم های این چند وقت ، سرنوشت شما تا حداقل سه سال آینده تغییر می دهد و سی سال آینده را پایه گذاری می کند.

دانستنیهای نجوم سبک زندگی  طالع بینی
طالع بینی روزانه

با این همه سیاره در کپریکورن کاری که باید انجام شود را باید در روزهای آینده انجام داد. حتی اگر مسیری که دارد باز می شود عجیب باشد. شاید حتی به توانایی های گذشته برگردید. مهارت هایی که سال ها رها کرده بودید و آنها را زنده کنید. من برای شما هوروسکوپ یک روز را هیچوقت نمی گویم چون روز شما در هفته شما و هفته شما در زمان های دورتر است که معنی پیدا می کند.

مارس از سترن عبور کرده یعنی باید شروع به حرکت کرد اگرچه آسان نیست. سترن در کپریکورن کلا آسان نخواهد بود اما آیا باید دست روی دست گذاشت؟ خورشید بزودی به نقطه اوج قدرت خود در قوچ میرسد. انرژی و انگیزه بدست آوردن در همه ما تقویت می شود. یک نگاهی به خودتان و موقعیت تان بیندازید. آیا همان هست که باید باشد؟ باید جنبید و تا مارس در کپریکورن قدرت دارد کاری را که مدت ها می خواستیم تمام کنیم اما دست دست می کردیم در روزهای آینده انجام دهیم تا چرخ ماشین زندگی مان به حرکت دربیاید.

دانستنیهای نجوم سبک زندگی  طالع بینی
طالع بینی روزانه

این چند روز بخصوص شنبه و یکشنبه با توجه به ارزش های وجودی خود و هدف والایی که برای خودتان دارید ، وزنه های بزرگ و مهم بزنید حتی اگر سنگین و سخت باشد اما احساس پایداری به ما بدهد.
در حالیکه این مطالب رو می نوشتم دائم صحنه ای جلوی چشم خودم میومد درباره اینکه باید چرخ درشکه ای که در چاله گیرگرده را باید این هفته بیرون بکشیم. این درشکه برای هر کس متفاوت است اما همه به نوعی در زندگی این درشکه رو داریم  ما فشار این درشکه سنگین را در روزهای گذشته چشیده ایم و این چند روز قدرت داریم که زور نهایی را بزنیم و درشکه رو بلند کنیـــــــــــــــــم و احساس پیروزی کنیم .

تعاملات سخت تمام نشده اند اما انرژی مارس و سترن در ما ذخیره شده و به ما قدرت می دهد تا در ارتباط با خواسته ای که داریم قدرت تکان خوردن و تکان دادن بگیریم. به هر چیزی بلندمدت فکر کنید. چه روابط عاطفی و چه مسائل کاری و پولی و شنبه و یکشنبه روی عملی کردن آنها تمرکز کنید حتی اگر هنوز قدمی برنداشته اید ، قدم اول آنرا بردارید.

طالع بینی روزانه برگرفته از سایت هوروسکوپ فارسی

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 4 =

بستن