دانستنیهای نجومسبک زندگیطالع بینی

طالع بینی روزانه ۱۹ فروردین سال نود و هفت – هوروسکوپ ۸ آپریل

طالع بینی روزانه .خورشید در نشان پر انرژی قوچ و ماه در نشان مسئولیت پذیر و کاری کپریکورن، خورشید می خواهد پرواز کند ، ماه باید کار کند و پروژ ها و ارتباطات را فیکس کند.
پس از زندگی لذت ببرید اما زیاد هر روی هر چیزی اصرار نکنید چون باید حد را حفظ کنید. حد و مرز فشار آوردن ها را کنترل کنید. این ماه ما در حال به پایان رساندن ها هستیم. چند چرخه مهم در حال به پایان رسیدن است. کایران و اورانوس در حال بستن پرونده از ۲۰۱۰ . ۲۰۱۱ هستند. به خودتان فشار نیاورید چون روح ما در حال حس کردن آخر مسیرهاست و البته کمی خسته هست. چون در این سال ها ما وارد پروسه صعود شدیم و حالا در مرحله نهایی هستیم و بسیاری باید انتخاب کنیم. شاید دقت کرده باشید که بسیاری از شما در حال سوال پیچ کردن خودتان و کلنجار رفتن ذهنی با خودتان هستید. ذهن ما دیرتر از روح ما تغییرات را حس می کند و ذهن ما هنوز کامل با این شرایط تطبیق پیدا نکرده و ما را سوال پیچ می کند و بسیاری رفتارهای ضد و نقیض دارد.

دانستنیهای نجوم سبک زندگی طالع بینی  طالع بینی
طالع بینی روزانه ۱۹ فروردین

اگر احساس می کنید همه نیروی شما با هم متمرکز نیست از خودتان مراقبت کنید چون این هفته ما بسیاری انرژی آب و خاک داریم که زمان پذیرایی از خودمان است و از همه مهمتر در این ساعت ها ، تراین سترن در کپریکورن و ونوس در تارس داریم که بهترین شرایط برای ایجاد نظمی است که اساس آن عشق به خودمان می باشد. عنصر خاک ایجاد استایل زمینی- بدنی سالم است با مراقبت از خودمان . خوراک سالم، خواب کافی، یوگا، سونا، ورزش….به خودتان برسید و به خودتان نظم دهید و نسبت به خودتان مسئول باشید. ایجاد خود- نظمی در واقع همان خود-عشق ورزی است.

دانستنیهای نجوم سبک زندگی طالع بینی  طالع بینی
طالع بینی روزانه ۱۹ فروردین

اگر ما به استایل زندگی نظم دهیم در واقع به خودمان عشق ورزیده ایم. اگر به نخوابیدن و غذای ناسالم و دود و ….نه بگوییم یعنی نسبت به خودمان احساس مسئولیت می کنیم. تجمع سیارات در نشان کپریکورن یعنی باید کنترل زندگی را بدست گیرید. پس اولین کاری که می کنید نظم را به زندگی خود برگردانید و نسبت به خودتان مسئولیت پذیر باشید مثل کودکی که به شما سپرده شده از خودتان مراقبت کنید. به مسائلی که سرجمع نمی شوند را فشار نیاورید. خوش باشید اما حد هر چیزی را نگه دارید.  بیشتر توجه کنید که چطور دیدگاه و افکار شما در حال تغییر است حتی می توانید افکار جدید را نت برداری کنید. این هفته ما به سمت ماه نو در حرکت هستیم واین ماه نو بسیار مهم خواهد بود و همزمان با آن مرکوری هم مستقیم می شود و شفافیت افکار جدید و اوضاع را خواهید دید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 10 =

بستن