دانستنیهای نجومسبک زندگیطالع بینی

شرف الشمس یا اگزالتیشن خورشید آنچه بهتر است درباره آن بدانیم

نوزده فروردین روز شرف الشمس است و راجع به این روز توجهات زیادی هست و اعمال و آداب خاصی برای این روز آمده است اما بیایید تا از نظر علمی به آن نگاهی داشته باشیم.

خورشید در ستاره شناسی نمایان گر پدر است ، خورشید ، فرمانروا و پادشاه و دولتمردان بزرگ است.
اما از نظر درونی ، خورشید ایگو و روح ماست. زمانی که اگزالتد می شود یا در اوج قدرت یا به عبارتی در شرف قرار می گیرد گرمای آتش را خود بخود در روح ما و در نحوه عملکرد ما ایجاد می کند و از همیشه گرم تر و درخشان تر میشود و نورافکن روی هویت ما می اندازد و به ما باور و اعتماد به نفس یرای رفتن بسوی ماموریت روح مان می دهد . خورشید در ۱۹ درجه قوچ اگزالتد میشود و قوچ نشانی است که وقتی اراده می کند کاری انجام دهد با انرژی و مصمم و اعتماد به نفس ، به سمت هدف می رود و هیچ کس قادر نیست قوچ را متوقف کند و در ستاره شناسی وقتی خورشید در این نقطه قرار می گیرد ما باید به سمت هدف و ماموریت روحمان متمرکز شویم و به هیچ قیمتی آنرا معامله یا رها نکنیم. به مرکز قدرت درونی مان تکیه کنیم و خودمان را باور کنیم.به خاطر حرف مردم خودمان را نبازیم و اگر بر اساس حقیقت پیش می رویم آماده درخشش شویم. خورشید در ۱۹ درجه نشان قوچ اگزالتد میشود. به ساعت تهران ساعت ۲ بامداد یکشنبه ۱۹ فروردین ، خورشید وارد ۱۸ درجه میشود و ساعت ۲ بامداد دوشنبه ۲۰ فروردین به ۱۹ درجه می رسد.

دانستنیهای نجوم سبک زندگی طالع بینی  طالع بینی
شرف الشمس

وقتی خورشید در اوج درخشش است ما سعی می کنیم چاکرای قلبمان را پر از انرژی خورشید کنیم. بسوی خورشید می ایستیم و با چند تنفس عمیق چاکرای قلب را باز می کنیم و انرژی خورشید را دریافت می کنیم. از انرژی شرف خورشید، برای پاکسازی و شارژ کردن دوباره کریستال ها و سنگ های شفا بخش هم می توانید استفاده کنید.
اما در یونان باستان چون باور داشتند که سیارات خدایان هستند زمانی که سیارات در شرف قرار می گرفتند برای آنها مراسم مخصوصی داشته اند و پادشاهان از کیمیاگران و منجمین می خواستند که برای آنها طلسم هایی تحت این انرژی های پرقدرت بسازند. حتی کتابی به اسم گنجینه های اسکندرمقدونی در این باره نوشته شده. به هر حال در قدیم کیمیاگری و نجوم و طب و فلسفه علوم به هم آمیخته بودند که دانشمندان همه را با هم یاد می گرفتند. اما در آسترولوژی مدرن تروپیکال به این مباحث پرداخته نمی شود و من هم شخصا تحقیقی در این باره نکرده ام که به شما اطلاعات بیشتری بدهم ، چون باور دارم ما انسان ها در درون خودمان همین قدرت ها را داریم ، فقط کافیست که خودمان را همسو و هماهنگ با سمفونی کائنات کنیم و کانال انرژی مان را باز و یکی کنیم. همه ما الگوهای مشابه از یک ساختار اما در سایزهای متفاوت هستیم

منبع نوشته شرف الشمس : سایت هوروسکوپ فارسی با راشل

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

بستن