سبک زندگیطالع بینیهوروسکوپ خورشیدی

سال ۱۳۹۶ – سال خروس چه اتفاقاتی برای شما می افتد ؟! (شش ماه دوم)

سال ۱۳۹۶

مهر 

سال ۱۳۹۶ برای متولدین مهر تجربه ای بسیار لذت بخش و شیرین پیش بینی می شود. بنابر این امسال صلح و آرامش در روابط شما غالب خواهد بود و شما می توانید چشم انداز بهتری نسبت به آینده خود داشته باشید. امسال شما تحت تاثیر عوامل خارجی می توانید قوه خلاقیت چشمگیر خود را به منصه ظهور برسانید. امسال نزدیکان شما بیشتر از قبل به حمایت و کمک شما نیاز خواهند داشت. هنگامی که شما به خواسته ها و تمایلات این افراد توجه نشان می دهید، بنابر این می توانید در زندگی خود نیز احساس آرامش و حس رضایت داشته باشید.

در زمینه کسب و کار

در سال نو متولدین مهر در حیطه کسب و کار به موفقیت و برتری خواهند رسید. امسال افرادی که در زمینه کارهای فکری و ذهنی فعالیت می کنند می توانند به صورت ویژه و خاص رشد و پیشرفت های چشمگیری داشته باشند. امسال اکثریت شما در این زمینه در تمام شاخه ها می توانید دانش و اطلاعات خوبی برای پیشرفت کسب کنید. امسال شما می توانید در عرصه حرفه و کار براحتی و به طور موثر روابط جدیدی با افراد برقرار کنید.

در زمینه عشق و ازدواج

در سال جدید متولدین مهر در زندگی شخصی خود با ریا و دو رنگی رو به رو خواهند شد. اما شما با مهارتهای قوی ارتباطی خود می توانید حتی در روابط از دست رفته خود نیز پیروز و موفق باشید. در این دوره شما در رابطه خود با تضاد های جدی مواجه خواهید شد، سعی کنید خونسرد و آرام باشید و بر نقاط قوت رابطه متمرکز شوید. امسال سعی کنید از ادعا کردن و تهمت زدن بر شخص مقابل پرهیز کنید، چراکه چنین رویکردی ضربه های سنگینی بر زندگی عشقی شما وارد خواهد کرد. عامل اصلی داشتن رابطه ای سالم و موفق تنها حفظ تعادل است.

در زمینه امور مالی و اقتصادی

در طول سال جدید متولدین مهر با مخارج ناخواسته بسیاری مواجه خواهند شد. این هزینه ها می تواند به تجملات و درمان اعضای خانواده مربوط باشد. با این حال نکته مثبت اینجاست که امسال برای بهبود وضعیت مالی نیز فرصت های بسیاری برایتان فراهم خواهد شد. از این رو منفعت های مالی خوبی از طریق معاملات پر سود، کمک های مالی مختلف و افزایش حقوق و یا کسب درآمد نصیبتان می شود. با این حال همانطور که گفته شد برخی مخارج ناخواسته در زمینه شخصی برایتان پیش بینی می شود. پس بنابر این بهتر است برای چنین روزهایی کمی پس انداز کنید.

در زمینه سلامت عمومی

در سال جدید متولدین مهر در بخش سلامت عمومی از انرژی بالایی برخوردار خواهند بود و مسئله ی مهمی در این زمینه نخواهند داشت. با این حال به شما توصیه می شود که فعال باشید و به منظور حفظ سلامتی خود ورزش کنید. سعی کنید از این سطح انرژی بالا برای اقدامات مثبت در زندگی استفاده نمایید. در ضمن مراقب رژیم غذایی خود نیز باشید و به آنچه می خورید و به بدن خود وارد می کنید اهمیت دهید. امسال بهتر است علایق هنری خود را دنبال کنید؛ چراکه این کار موجب تقویت قدرت درونی و حس رضایت در شما خواهد شد.

در زمینه خانه و خانواده

به طور کلی در سال ۹۶ محیط و زندگی خانوادگی متولدین مهر خوب و رضایت بخش پیش بینی می شود. امسال برای شما برخی جا به جایی ها و تغییر در محل اقامت نیز محتمل می باشد. امسال برخی از شما به کار و زندگی حرفه ای خود بیشتر از خانه و خانواده اهمیت می دهید. چنین روندی می تواند در زندگی شما عواقب جدی به همراه داشته باشد، پس بهتر است احتیاط کنید. در اواسط سال ممکن است به دلیل محدودیت ها و تعهدات مالی مشترک در روابط شما با والدین و خواهر و برداران خدشه ای وارد شود. در این شرایط بهتر است از نظر مالی مستقل شوید. در ضمن آنچه امسال زندگی شما را نجات می دهد، برقراری تعادل بین زندگی حرفه ای و زندگی شخصی و خانوادگی می باشد.

در زمینه تحصیلی

در اوایل سال جدید متولدین مهر در زمینه تحصیل و آموزش و پرورش با موفقیت و پیروزی رو به رو خواهند شد. بنابر این شما امسال در امتحانات و مصاحبه های رقابتی شرایط مطلوب و دلخواه خود را به دست خواهید آورد. اما در این زمینه در نیمه دوم سال با سختی و دشواریهایی رو به رو خواهید شد. به این ترتیب در این دوره افرادی که به دنبال کار می باشند باید برای رسیدن به موفقیت تلاش و کوشش بسیار کنند.

در زمینه سیر و سفر

در سال جدید سفرهای تفریحی و کاری برای متولدین مهر پیش بینی می شود. امسال مکان های تاریخی و فرهنگی شما را مجذوب خود خواهند کرد. بهتر است از اکنون خودتان را برای سفر آماده کنید تا با مسائل دقیقه نود رو به رو نشوید.

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ خورشیدی  طالع بینی

سال ۱۳۹۶ – طالع بینی

آبان 

در سال ۱۳۹۶ متولدین آبان خواهند توانست در پروژه ها و سرمایه گذاری های به تعویق افتاده خویش نتایج دلخواهی بدست آورند. امسال شما می توانید در زمینه های دلخواه به برتری برسید. بنابر این امسال شما به برخی از آمال و آرزوهای بزرگ خویش دست خواهید یافت. در سال جدید روابط شما نسبت به قبل شیرین تر خواهد شد، با این حال لازم است که شما بر خوبی ها و نقاط قوت روابط خویش متمرکز باشید.امسال تغییرات زیادی در زندگی شما انتظار می رود. بنابر این در این شرایط شما باید احتیاط کنید و رفتار سیاستمدارانه ای اتخاذ کنید.

در زمینه کسب و کار

در سال نو متولدین آبان در زمینه کسب و کار با تنگنا و چالش هایی رو به رو خواهند شد. بنابر این امسال شما با مشکلات ناخواسته، تاخیرها و رقابت هایی در زندگی حرفه ای خود مواجه می شوید. به هیچ وجه روحیه خودتان را از دست ندهید و بر سر جای خود میخکوب نشوید. حرکت کنید، قطعا در انتهای این تونل تاریک روشنایی وجود دارد. سعی کنید بر اهداف خود در این زمینه متمرکز شوید و توجه افراد برجسته و صاحب منصب را به سوی خود جلب کنید. امسال حضور سیاره مریخ در طالعتان برای شما انرژی فراوانی را به همراه خواهد داشت تا شما بتوانید علارغم این سختی ها و مشکلات به سوی جلو گام بردارید.

در زمینه عشق و ازدواج

در سال جدید ۹۶ زندگی عشقی متولدین آبان نسبت به چند سال اخیر بهتر و مطلوب تر پیش بینی می شود. امسال شما از لحاظ روحی و عاطفی در اوج پرواز خواهید کرد. اکنون رابطه شما به اندکی سازش و توافق نیاز دارد تا پس از آن شما بتوانید در طول سال تحولات لازم برای برقراری رابطه مطلوب را ایجاد کنید. سعی کنید از شهود دلتان پیروی کنید و بر اساس ندای درونتان عمل نمایید. امسال مجردین آبانی می توانند شریک زندگی یا نیمه گم شده ی خود را بیابند. امسال طالعتان در تحکیم روابط به شما کمک خواهد کرد و برخی از شما ممکن است سعی کنید این روابط را نیز نزدیکتر و حتی محکم تر سازید.

در زمینه امور مالی و اقتصادی

در سال ۹۶ وضعیت مالی و اقتصادی متولدین آبان بهبود خواهد یافت. هر چند امسال هزینه های شما بالاست ولی با جریان مالی خوبی که دارید می توانید در این وضعیت تعادل برقرار کنید. امسال سعی کنید سرمایه گذاری های بلند مدت انجام دهید و هنگامی که جریان مالی قابل ملاحظه ای دارید آن را پس انداز کنید. شما در سال پیش رو از هر گونه آشفتگی مالی مانند ضرر و زیان، وام و قرض و بدهی در امان خواهید بود. این وضعیت مطلوب در نتیجه برنامه ریزی های قبلی و مشاوره های مالی شما می باشد.

در زمینه سلامت عمومی

در سال جدید وضعیت سلامت متولدین آبان بهتر از قبل خواهد بود و سطح انرژی بالایی در اختیار خواهند داشت. امسال شما خواهید توانست بین وضعیت جسمی و روحی روانی خود تعادل برقرار کنید. امسال حس خوش بینی در زندگی شما جریان خواهد یافت. اما امسال سعی کنید به ناراحتی های گوارشی خود توجه داشته باشید. بنابر این به رژیم غذایی خود اهمیت بدهید و سعی کنید روزانه مقدار زیادی آب و مایعات بنوشید. علاوه بر این لطفا از کار زیاد و قرار گرفتن در معرض استرس و فشار نیز دوری کنید.

در زمینه خانه و خانواده

در سال جدید برای متولدین آبان خانه و خانواده منطقه ای حساس خواهد بود. در این دوره شما با تغییرات عمده و اساسی در خانواده خود رو به رو خواهید شد. شما در محیط خانواده با سوء تفاهم ها، اختلافات و اتهاماتی نادرست درگیر خواهید بود. بنابر این به اندازه عشق و محبتی که به اعضای خانواده می بخشید دریافت نخواهید کرد. با این حال اگر شما سعی کنید اتحاد و همبستگی را در خانواده خود حفظ کنید، سرانجام به صلح و هماهنگی خواهید رسید. مطمئن باشید عشق بی قید و شرط شما در محیط خانواده معجزه خواهد کرد.

در زمینه تحصیلی

نیمه اول سال برای متولدین آبان در زمینه تحصیل و آموزش سخت و دشوار پیش بینی می شود. این وضعیت به دلیل حجم کاری بالا همراه با استرس زیاد می باشد. بنابر این شما در این دوره در امتحانات رقابتی به نتایج مطلوب نخواهید رسید. اما نیمه دوم سال شرایط در این زمینه بهبود خواهد یافت.

در زمینه سیر و سفر

در سال جدید متولدین آبان برای کار یا تفریح و خوشگذرانی به خارج از کشور سفر خواهند کرد. علاوه بر این امسال برای برخی از شما فرصت های خوبی فراهم می شود تا بتوانید با اعضای خانواده یا دوستان به سفرهای کوتاه یا پیک نیک بروید.

 

آذر 

در سال ۱۳۹۶ متولدین آذر در زندگی خود تغییرات زیادی را تجربه خواهند کرد. بنابر این امسال شما تغییرات عمده و اساسی در شیوه زندگی و روابط خود خواهید داشت. عمده این تغییرات برای شما در زمینه کسب و کار پیش بینی می شود. به شما توصیه می شود که در جهت جریان آب شنا کنید. امسال شما از عشق و پشتیبانی خانوادگی خوبی برخوردار خواهید بود. در این صورت شما با استفاده از نیروی کار موثر خود می توانید مسائل روزمره خود را براحتی حل کنید.

در زمینه کسب و کار

در سال جدید ۹۶ همه تعهد و تمرکز متولدین آذر در زمینه کسب و کار خواهد بود. امسال تنها کارهایی که به صورت کامل و موثر انجام می شوند دیده خواهند شد، از این رو تلاش کنید که اینچنین عمل کنید تا در نظر دیگران نیز بدرخشید. برای افرادی که قصد انجام مطالعات تحقیقاتی یا تحصیل در مقاطع بالا دارند، امسال زمان مناسبی خواهد بود. امسال اگر بتوانید در این زمینه موقعیت فعلی خود را حفظ کنید، برایتان خوب و مطلوب خواهد بود. امسال به شما توصیه می شود پروژه ها و یا سرمایه گذاری های جدید انجام دهید، چراکه شرایط برای چنین کارهایی مساعد و مطلوب پیش بینی می شود.

در زمینه عشق و ازدواج

در سال جدید عشق و محبت در زندگی متولدین آذر به صورت شدید و قوی جریان خواهد داشت. امسال احساسات و هیجانات عاطفی شما قوی پیش بینی می شود. در این دوره مجردین جشن و سرور در پیش خواهند داشت. سعی کنید مراقب حرف و کلام خود باشید و از بروز سوء تفاهم در روابط خود بپرهیزید. امسال با حضور سیاره زهره در طالعتان در هنگام تصمیم گیری های مهم در روابط خود با ذهنی آشفته رو به رو خواهید شد. در هنگام بروز مسائل و مشکلات بهتر است همه چیز را بازبینی کنید و همه جوانب را در نظر بگیرید.

در زمینه امور مالی و اقتصاد

در سال جدید ۹۶ وضعیت مالی متولدین آذر به خوبی سالهای قبل نخواهد بود. بنابر این شما تا پایان سال باید به سختی کار و تلاش کنید. در این شرایط سعی کنید از هزینه های اضافی دوری کنید. بهتر است از خانواده و دوستان کمک بگیرید و برای مدیریت عاقلانه امور مالی با این افراد مشورت کنید.در این دوره سرمایه گذاری های بلند مدت و پس انداز هر چند اندک می تواند کمک کننده باشد. در اواخر سال افرادی که در حیطه شغل آزاد فعالیت می کنند وضعیت بهتری خواهند داشت و برخی دیگر افزایش نسبی حقوق را تجربه خواهند کرد.

در زمینه سلامت عمومی

در سال جدید متولدین آذر وضعیت سلامت عمومی خوبی خواهند داشت، هر چند که گاهی با برخی مسائل جزئی در این زمینه رو به رو خواهند شد. با این حال امسال اکثریت شما از سطح انرژی بالایی برخوردار خواهید بود. امسال شما وضعیت جسمانی خوبی خواهید داشت اما از نظرروحی گاهی اوقات آشفته و متزلزل خواهید بود. امسال به رژیم غذایی خود بیشتر اهمیت بدهید و از غذاهای چرب و شیرینی پرهیز کنید. علاوه بر این انجام تمرینات ورزشی را نیز در برنامه هفتگی خود بگنجانید. در ضمن خوب است اگر امسال بخشی از وقت خودتان را به خوشگذرانی و تفریح نیز اختصاص دهید.

در زمینه خانه و خانواده

در سال ۱۳۹۶ وضعیت خانوادگی متولدین آذر متوسط پیش بینی می شود. امسال سطح رفاه خوب و شادی و نشاط در محیط خانه و خانواده شما تضمین شده است. امسال در این زمینه بار مسئولیت زیادی بر دوش شما قرار خواهد گرفت. در این دوره رابطه شما با والدین و خواهر و برادران در سطح متوسط خواهد بود و عشق و محبت زیادی در روابط شما به چشم نمی خورد.

در زمینه تحصیلی

در سال جدید متولدین آذر در زمینه تحصیل و آموزش و پرورش مسیری هموار و بدون دشواری پیش رو خواهند داشت. بنابر این افرادی که در امتحانات رقابتی یا مصاحبه و یا متقاضی کار هستند با آسودگی طی مسیر خواهند کرد. با این حال امسال شما باید در این زمینه سخت کوشی و تعهد کاری را از یاد نبرید.

در زمینه سیر و سفر

در سال ۱۳۹۶ متولدین آذر در زمینه سیر و سفر موقعیت های مطلوبی نصیبشان خواهد شد. بنابر این امسال شما سفرهایی کاری و تفریحی در پیش رو خواهید داشت. برخی از شما حتی ممکن است سفرهای غیر منتظره و ناگهانی نیز در پیش داشته باشید. بنابر این بهتر است خودتان را برای سفر آماده و مجهز کنید.

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ خورشیدی  طالع بینی

سال ۱۳۹۶ – طالع بینی

دی 

سال ۱۳۹۶ برای متولدین دی سالی سرشار از موفقیت و پیروزی پیش بینی می شود. بنابر این امسال شما می توانید برخی از استعدادهای نهفته خود را به منصه ظهور برسانید. امسال شما در زندگی خود تصمیم های بزرگی خواهید گرفت. امسال شما در زمینه امور مالی و ارتباطات با فراوانی رو به رو خواهید شد. چنین وضعیتی موجب احساس رضایت و امنیت شما در زندگی می شود. در این دوره دوستان و خانواده حامی و پشتیبان همیشگی شما خواهند بود.

در زمینه کسب و کار

در سال ۱۳۹۶ متولدین دی در زمینه کسب و کار با کمک قوه خلاقیت خود از منابع بزرگ و غنی برخوردار خواهند شد. امسال سعی کنید برای رسیدن به آمال و اهداف خود در این زمینه اراده ای راسخ داشته باشید و سخت کوشی و تلاش پیشه کنید. در این دوره تحت تاثیر طالعتان ایده های جدیدی به ذهن شما خطور خواهد کرد. برخی از شما ممکن است با نقل مکان و جا به جایی یا پیشرفت و ارتقا مواجه شوید. به طور کلی امسال شما متولد دی در زندگی حرفه ای خود سود و منفعت زیادی پیش رو خواهید داشت.

در زمینه عشق و ازدواج

در سال ۱۳۹۶ متولدین دی در زندگی شخصی با بخشی از اعمال و کردار خود در سال گذشته همراه خواهند بود. امسال شما با مفهوم جدیدی از عشق و رابطه آشنا خواهید شد که چنین چیزی برای خودتان نیز تعجب آور خواهد بود. در این دوره شریک زندگی یا معشوقه شما رفتار تهاجمی و قاطعانه تری در پیش خواهد گرفت و شما باید علت آن را در درون خودتان پیدا کنید.بنابر این یاد بگیرید که هر گونه عیب و نقصی از سوی او را تنها نظاره گر باشید و بس. امسال خوب است شما به خاطر داشته باشید که رفتار متعادل و آرامش در زندگی عشقی معجزه های شگفتی رقم خواهد زد.

در زمینه امور مالی و اقتصادی

در سال ۱۳۹۶ وضعیت مالی و اقتصادی در مرکز توجه متولدین دی خواهد بود. در نیمه اول سال تمام توجه شما بر روی کسب درآمد و ولخرجی می باشد. که برخی از شما در چنین وضعیتی زیاده روی و افراط خواهید کرد. اما در نیمه دوم سال شما محتاطانه دستتان را در کیف پول خود خواهید برد. شاید هم کمی خسیس شوید. خب در زمینه امور مالی هر دو روشی که شما در پیش می گیرید اشتباه است. سعی کنید در ارتباط با پول تعادل را حفظ کنید. بنابر این بهتر است از ولخرجی و افراط دوری کنید. امسال فرصت های بزرگی در حیطه املاک و مستغلات و یا سرمایه گذاری های بزرگ نصیبتان خواهد شد. در اواخر سال که منابع مالی شما احتمالا کمتر می شوند، دوستان و خانواده حامیان خوبی برای شما خواهند بود.

در زمینه سلامت عمومی

در سال ۱۳۹۶ متولدین دی در زمینه سلامت و بهداشت از وضعیت خوب و مناسبی برخوردار خواهند بود. هرچند شما امسال گاهی در رژیم غذایی و ورزشی خود تغییراتی ایجاد خواهید کرد اما وضعیت سلامت شما همچنان حفظ خواهد شد. در این دوره هر چند شما ممکن است با استرس و فشارهای فیزیکی رو به رو شوید ولی سلامت روحی روانی شما بهتر از قبل خواهد بود. امسال تفریح، استراحت خوب و آرامش می تواند حامی همیشگی سلامت شما باشد. امسال سعی کنید از کنسرو ها و غذاهای فست فود و چرب پرهیز کنید و به جای آن از غذاهای ستنی و مایعات در رژیم غذایی خود مصرف نمایید.

در زمینه خانه و خانواده

در سال ۹۶ متولدین دی در زندگی خانوادگی خود آزادی و استقلال بیشتری خواهند داشت. بنابر این امسال شما در فضای خانه و خانواده هیچ نگرانی یا مسئله ای بزرگ نخواهید داشت. همه چیز در محیط خانه همانند سال قبل در جریان خواهد بود. با این حال شما فکر می کنید احترام و مسئولیت در خانواده به درستی تقسیم نشده است. در حال حاضر بهتر است از روابط خود خرسند و راضی باشید. مطمئن باشید برقراری ارتباطات بهتر در محیط خانواده موهبت های فراوانی را برایتان به همراه خواهد داشت.

در زمینه تحصیلی

در سال ۱۳۹۶ متولدین دی در زمینه تحصیل و آموزش و پرورش مسئله جدی نخواهند داشت. بنابر این افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند در این زمینه موفق خواهند شد. علاوه بر این امسال شما در امتحانات و مسائل رقابتی با موفقیت و پیروزی رو به رو خواهید شد.

در زمینه سیر و سفر

در سال ۱۳۹۶ متولدین دی در زمینه سیر و سفر با تاخیر ها و موانعی از این دست مواجه خواهند شد. بنابر این به شما توصیه می شود برای تمدد اعصاب و آرامش با دوستان و یا اعضای خانواده به سفرهای کوتاه و نزدیک بروید. در ضمن امسال رفتن به سفر مخارج زیادی برای شما به همراه نخواهد داشت. در این صورت امسال شما به دنبال بلیط و یا سفرهای تفریحی همراه با تخفیف می باشید.

 بهمن 

سال ۱۳۹۶ برای متولدین بهمن سالی سرشار از انرژی خواهد بود. بنابر این امسال شما انگیزه و شور و اشتیاق لازم برای زندگی را خواهید داشت. به طور کلی امسال شما در تمام جنبه های زندگی رشد و پیشرفت خوبی بدست خواهید آورد. امسال شما در روابط خود وارد فاز مثبتی خواهید شد و در زندگی حرفه ای خود نیز به نتایج بهتری خواهید رسید. با این حال به شما توصیه می شود که در زندگی به صورت آرام ولی پیوسته گام بردارید. در این صورت زندگی برایتان بسیار رضایت بخش و عالی خواهد بود. امسال روابط دوستانه و مشارکت های شما همه به نفع و سود شما پیش خواهند رفت. امسال شما می توانید از تلاش های خود در گذشته به نتایج چشمگیری دست یابید. در این دوره شما در راه رسیدن به اهداف بلند مدت خود اراده ای محکم و قوی خواهید داشت.

در زمینه کسب و کار

در سال ۱۳۹۶ متولدین بهمن در زمینه کسب و کار با تغییرات عمده و اساسی رو به رو خواهند شد. امسال اکثریت شما می توانید اهداف بلند مدت خود در این زمینه را آغاز کنید و به نتایج خوبی دست یابید. امسال در حیطه کار شما می توانید نظر مثبت افراد صاحب منصب و برجسته را به نفع خودتان جلب کنید. در این دوره ایده های خوبی در این زمینه به ذهن شما خطور خواهد کرد. امسال دقت و توانایی و مهارت بالای شما در زمینه کسب و کار موجب موفقیت تان خواهد شد.

در زمینه عشق و ازدواج

در سال ۱۳۹۶ متولدین بهمن در زندگی خود عشق و احساسات عاطفی شدیدی را تجربه خواهند کرد. بنابر این امسال شما زندگی آرام و راحتی را با شریک زندگی و یا معشوقه خود خواهید داشت. امسال ترس و نگرانی های معمول شما در این زمینه برطرف خواهند شد. امسال لحظه های سرشار از مهر و محبتی برای شما پیش بینی می شود.

در این دوره هنگامی که فضا مه آلود می شود بهتر است سعی کنید با گفتگویی ملایم و منطقی با طرف مقابل همه چیز را حل و فصل کنید. امسال مجردین بهمنی خواهند توانست براحتی شریک زندگی یا نیمه گمشده خود را بیابند. اگر قصد دارید رابطه ای مستحکم و پایدار داشته باشید، بهتر است در رابطه خود واقعی تان را نشان دهید و به هیچ وجه تظاهر نکنید. هنگامی که شما اعتماد به نفس داشته باشید و قدرت جذابیت خود را باور کنید، در این هنگام است که او واقعا عاشق و شیفته شما خواهد شد.

در زمینه امور مالی و اقتصادی

در سال ۱۳۹۶ متولدین بهمن بهتر است مراقب صورت حساب های خود باشند و از برخی هزینه های اضافی صرف نظر کنند. بنابر این امسال سعی کنید برای آنچه نیاز دارید الویت بندی نمایید. در این صورت شما می توانید بخشی از درآمد خود را پس انداز کنید و در مواقع لزوم از آن بهره ببرید. امسال سعی کنید تا پایان سال در امور مالی خود روندی روشن و واضح داشته باشید. بنابر این با خیالی آسوده سال نو را سپری خواهید کرد.

در زمینه سلامت عمومی

در سال ۱۳۹۶ متولدین بهمن از نظر سلامت عمومی وضعیت بسیار خوبی نخواهند داشت. بنابر این در این دوره شما احساس خستگی مفرط، ضعف و سستی خواهید کرد. در این وضعیت بهتر است از انجام فعالیت های فیزیکی زیاد دوری کنید. امسال سعی کنید خودتان را از نظر روحی روانی شاداب و با نشاط حفظ کنید و به همه چیز خوش بین باشید. علاوه بر این به رژیم غذایی خود نیز اهمیت دهید. شما در پایان سال از نظر سلامت عمومی به وضعیت ثابتی خواهید رسید.

در زمینه خانه و خانواده

در سال ۱۳۹۶ وضعیت خانه و خانواده متولدین بهمن در مقایسه با سال های قبل بهتر پیش بینی می شود. بنابر این هیچ تغییر مهم و چشمگیری در این زمینه نخواهید داشت. امسال بهتر است سعی کنید سوء تفاهم ها و دلخوری هایی که بین اعضای خانواده وجود دارد را برطرف کنید. امسال برخی مناسبت های فرخند و نیکو مانند ازدواج نور و درخششی زیبا به زندگی خانوادگی شما وارد خواهد کرد.

در زمینه تحصیلی

در سال ۱۳۹۶ متولدین بهمن در زمینه تحصیل و آموزش و پرورش شرایط مطلوبی نخواهند داشت. بنابر این امسال افرادی که قصد شرکت در امتحانات رقابتی یا مصاحبه دارند با سختی و دشواری هایی مواجه خواهند شد. امسال افرادی که قصد تحصیل در مقاطع بالا در خارج از کشور را دارند با موانع و تاخیرهایی رو به رو خواهند شد.

در زمینه سیر و سفر

در سال ۱۳۹۶ برای متولدین بهمن سفرهای بسیاری پیش بینی می شود. بنابر این شما امسال یکی پس از دیگری به سفر خواهید رفت. سفرهای شما به خاطر تفریح و یا ماموریت های کاری خواهند بود. علاوه بر این شما می توانید از سفرهای خود سود و منفعت بسیاری ببرید. بنابر این شما با فرهنگ ها و آداب و رسوم مختلف نیز آشنا خواهید شد.

سبک زندگی طالع بینی هوروسکوپ خورشیدی  طالع بینی

سال ۱۳۹۶ – طالع بینی

اسفند

سال ۱۳۹۶ برای متولدین اسفند سرشار از رمز و راز به همراه نتایج مختلف خواهد بود. با این حال امسال سیاره مریخ به منظور دستیابی به ایده های جامعتان در زندگی سطح انرژی بالایی را برایتان فراهم خواهد کرد. امسال شرایط و منافع قدیمی دوباره برای شما تکرار خواهند شد. در این دوره شما بهتر است بیشتر از آنکه حرف بزنید، عمل کنید. امسال سعی کنید از ندای درون یا شهود باطنی خود پیروی نمایید. در این صورت می توانید با اراده محکم و تلاش و کوشش از بروز مشکلات و موانع پیشگیری کنید.

در زمینه کسب و کار

به طور کلی در سال جدید متولدین اسفند در حیطه کسب و کار سال خوبی در پیش رو خواهند داشت. بنابر این امسال در محیط کاری شما جوی دوستانه برقرار خواهد بود و شما در این زمینه هیچ فشار و استرسی احساس نخواهید کرد. در این دوره شما می توانید به آرزوهای بزرگ و اهداف حرفه ای خود دست یابید. بنابر این شما در حیطه کسب و کار انرژی مثبتی را در اطراف خود احساس خواهید کرد. در سال جدید سعی کنید در حوزه کسب و کار دانش و اطلاعات خودتان را از طریق دوره های آموزشی و تحقیق و پژوهش افزایش دهد.

در حیطه عشق و ازدواج

در سال ۱۳۹۶ عشق و محبت در زندگی متولدین اسفند بسیار پویا و پر جنب و جوش خواهد بود. بنابر این امسال شما در جستجوی شریک زندگی یا نیمه گمشده خودتان هستید و آن را خواهید یافت. در این دوره روابط عاشقانه شما سرشار از تعهد و وفاداری خواهد بود. امسال برخی از شما ممکن است در زمینه عشق و رابطه عاشقانه کمی عجول و شتاب زده رفتار کنید که چنین رفتاری عواقب بلند مدتی برایتان به همراه خواهد داشت. این وضعیت شما بدلیل احساسات و هیجانات عاطفی قویتان می باشد. امسال سعی کنید در هنگام بروز اختلاف نظر با او گفتگویی صمیمانه و منطقی داشته باشید، چرا که در این دوره او پذیرای چنین رفتاری از سوی شما خواهد بود.

در زمینه امور مالی و اقتصادی

در سال ۹۶ متولدین اسفند منابع مالی خود را به خریدهای گرانقیمت و سرمایه گذاری های بلند مدت اختصاص خواهند داد. امسال به شما توصیه می شود که از خریدهای شتاب زده پرهیز کنید و برای هزینه های خود الویت بندی نمایید. سعی کنید بخشی از جریان مالی خود را پس انداز کنید. در نیمه اول سال شما به خرید چیزهای لوکس و مجلل علاقه ای بسیار خواهید داشت. در این صورت بهتر است که در هنگام تصمیم گیری برای خرید دیدگاهی منطقی داشته باشید. هنگامی که شما از هزینه های اضافی خود صرف نظر می کنید، در این صورت منابع مالی قوی در آینده در اختیار خواهید داشت.

در زمینه سلامت عمومی

در سال ۱۳۹۶ متولدین اسفند به لطف هاله انرژی بسیار خوبی که سیاره مریخ برایشان فراهم می کند از سطح سلامت خوبی برخوردار خواهند بود. بنابر این امسال شما سرشار از حس قدرت، پویایی و خوش بینی خواهید بود. امسال سعی کنید از این سطح انرژی بسیار خوب در زمینه اهداف سازنده خود بهره ببرید. بنابر این شما می توانید از این انرژی برای انجام وظایف اجتماعی و مسئولیت های خانوادگی خود استفاده کنید. در ضمن امسال سعی کنید بخشی از وقت خودتان را به تمرینات ورزشی نیز اختصاص دهید تا سلامت بدنی خود را حفظ کنید.

در زمینه خانه و خانواده

در سال ۱۳۹۶ زندگی خانوادگی متولدین اسفند به توجه و رسیدگی کامل نیاز خواهد داشت. بنابر این امسال شما با دلسردی و نارضایتی در محیط خانوادگی خود رو به رو خواهید شد. از این رو شما باید در این زمینه با دقت و توجه کافی عمل کنید. در این دوره بین شما و اعضای خانواده فاصله ای عاطفی ایجاد خواهد شد. احساس مسئولیت و عواطف و احساساتی در این زمینه وجود نخواهد داشت. به این ترتیب شما در بین احساس و عمل خود گرفتار می شوید.

در زمینه تحصیلی

در سال ۱۳۹۶ متولدین اسفند خواهند توانست در زمینه تحصیل و آموزش و پرورش به نتایج غیره منتظره ای دست یابند.بنابر این امسال اکثریت شما در امتحانات رقابتی یا مصاحبه موفق و پیروز خواهید شد.

در زمینه سیر و سفر

در سال ۱۳۹۶ متولدین اسفند در زمینه سفرهای کاری و تفریحی به دور و نزدیک سفر خواهند کرد. اما امسال برخی از شما در این زمینه با مسائل و قوانین سیاسی رو به رو خواهید شد. بنابر این بهتر است خودتان را برای حل کردن این چنین مسائلی آماده و مجهز کنید. امسال سفرهای کوتاه همراه با دوستان برای شما متولد اسفند بسیار لذت بخش و با نشاط پیش بینی می شود.

 

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

بستن