سبک زندگیسیاراتطالع بینی

زهره: سیاره عشق و پول

زهره کلا در مورد لذت، به خصوص لذت مشترک با شخص دیگری است.

 این سیاره خود را با عشق، روابط عاشقانه و هماهنگی در وابستگی های عاطفی ما، ازدواج، دوستی و پیوندهای دیگر (مانند روابط کسب و کار) ربط می دهد.

زهره درباره گسترش شادی و مهربانی است، در حالی که به ما آموزش می دهد چگونه عشق بورزیم و قدردان دیگران و چیزهایی که داریم، باشیم. 

ما به لطف انرژی زهره، جذاب به نظر می رسیم و دیگران را جذب می کنیم. معاشرت و در رابطه بودن با دیگران برای این سیاره مهم است. زیبایی نیز به شدت با این سیاره مرتبط است. هنر (موسیقی، رقص، تئاتر و ادبیات، برای نام بردن چند مورد) و یک حس تنزل زیبایی شناختی در قلمرو این سیاره. 

 

سبک زندگی سیارات طالع بینی  نجوم سیارات

 

زهره از ما می خواهد احساسات خود را رها کنیم و در زیبایی جهان خود غرق شویم.

این سیاره به طور جدایی ناپذیری با تزکیه، فرهنگ، جذابیت و ظرافت مرتبط است. این سیاره همچنین به لذتی که ما از دارایی هایمان می بریم، می پردازد. تجملات (جواهرات، نقاشی ها، اتومبیل های گران قیمت)، مواد غذایی و نوشیدنی خوب، یک خانه زیبا و حس تزکیه، همه علایق زهره را ارضا می کنند. این سیاره از ما می خواهد ماهیت چیزها را درک کنیم. این یک جهان نفسانی – نه لزوما جنسی – است که زهره علاقمند آن است. 

زهره ۲۲۵ روز طول می کشد تا مدار خود در دایره البروج را کامل کند؛ هرگز بیش از ۴۷ درجه از خورشید نیست. این یک انرژی زنانه است و هم بر برج ثور و هم برج میزان حکومت می کند. 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

بستن