دانستنیهای نجومسبک زندگی

خورشید گرفتگی بیستم مرداد و آسترولوژی خورشید گرفتگی ؛ پیام فنگ شویی

خورشید گرفتگی در نشان لئو ، در مورد زندگی و مردگی روح ماست. آیا حقیقت خود را زندگی می کنید یا بخاطر دیگران زندگی می کنید؟ آیا خودتان هستید یا برای خوش آمد دیگران آرزوها و خواسته ها و هویت حقیقی خود را سانسور کرده اید؟ خورشید گرفتگی ۱۱ آگوست روی حقیقت بودن ما نور می اندازد و بازتاب واقعیت خود را می بینیم.

خورشید گرفتگی و نکات آسترولوژی

ونوس قدرتمند در ترازو در بدو ورود با سد سترن قدرتمند در کپریکورن روبرو شد و سترن اجازه نمی دهد ونوس آنطور که می خواهد لذت ببرد مثلاً ، ونوس می خواهد خرج کند و با دوستان و همراهان لذت ببرد ولی سترن در کپریکورن ممانعت می کند و از ونوس می خواهد هزینه ها را مدیریت کند و به جای آن در مورد مسئولیت های زندگی به مسائل مهم برسد و چون ونوس در ترازو قدرتمند است و سترن در کپریکورن هم در اوج قدرت هست با هم مقابله می کنند و هنر ما در این است که انرژی را به سمتی هدایت کنیم که از مسئولیت ها و وظایفمان لذت ببریم و رابطه هایمان را ساختار دهیم و به هر حال با این انرژی کشمکشی به خورشید گرفتگی شنبه میرسیم.

بنابراین در مورد شرایط مالی و ارزشی و رابطه ها فشار سترن را دقیقا قبل از خورشید گرفتگی خواهیم داشت تا دقیقاً بدانیم چطور باید با رفتار بالغانه تری شرایط را مدیریت کنیم. آیا فقط با غرور و “من من” کردن برخورد می کنیم و یا از مرحله ” من من ” کردن به شناخت ” من واقعی ” میرسیم و برای ستاره شدن در زندگی خودمان شروع به درخشش می کنیم ، نه فقط برای اینکه دیگران ما را نگاه کنند ، چون این همان چیزی است که “من” هستم ، و می خواهم به جایگاهی برسم که باید برسم و مقصد روحم آنجاست ( از فرکانس پایین لئو به فرکانس بالای لئو ).

تاثیر انرژی خورشید گرفتگی

این روزها انرژی ها پر فشار است و انفجاری ، چون از فشار است که الماس ساخته می شود و دقیقا از این فشارها باید برای پیدا کردن راه و خلاصی از زندان مان استفاده کنیم. تمام فشاری که از چندین هفته گذشته شکل گرفته در خورشید گرفتگی آخر به اوج میرسد و اوج حرارت را در گرمای خورشید در لئو دریافت می کنیم و حتی احساس ذوب شدن را خیلی از ما دریافت می کنیم اما در هفته آخر آگوست و سپتامبر می توانیم این مذاب داغ را به شکلی که در تلاش هستیم فرم دهیم.

ماه بزودی وارد لئو می شود و قبل از یکی شدن با خورشید و وقوع خورشید گرفتگی با نقطه تقدیری نود شمالی پیوند می خورد تا برگه آغازین از سرنوشت هجده سال آینده ما را ورق بزند ، پس با هم به سمت آینده با سوپر ماه نو و خورشیدگرفتگی ۱۱ آگوست حرکت می کنیم. اگر می خواهید لیست برنامه ها و اهداف خود را بنویسید و هنگام ماه نو روی آغازها تمرکز کنید. آغازهایی که قلب و ادراک ما ، ما را به سمت آنها فرا می خوانند تا مقدمه هجده سال آینده زندگی را بنویسیم.

چه نشان هایی بیشترین تاثیر را دریافت میکنند

آکواریوس، لئو، تارس، عقرب ، قوچ، ترازو بیشترین فشار را در حال دریافت هستند. توقعات رو همه به حداقل برسانید و توقع دلسوزی و همراهی از کسی نداشته باشید تا خورشید گرفتگی تمام شود و ماه از لئو خارج شود و وارد خوشه شود. بی نهایت انرژی زندگی های گذشته در حال دریافت است. بی نهایت در خواب و بیداری خاطرات زندگی های گذشته در حال دیده شدن هستند و حتی درد گذشته ها را دریافت می کنیم. شاید برای همه اینطور نباشد اما بسیاری از نشان های ثابت در حال دریافت هستند. این دریافتی ها راهنمای امروز ما هستند تا اشتباهات مشابه را تکرار نکنیم.

ماه در نشان لئو آماده است تا در ساعاتی دیگر در کنار خورشید فصل سیر و سلوک سایه تاریک قلب های ما را که از می ۲۰۱۷ شروع شده بود را تقریبا به اواخر راه برساند. از می ۲۰۱۷ چه ماسک هایی کنار رفت و چه ماسک های جدیدی برای خود در حال بافتنیم ؟ مارس در صفر درجه آکواریوس ، اراده خاموش شده ماست که چونان جنگجویی بی جان خاموش شده تا از صفر درجه دوباره ری استارت شود تا ما صورتک جدید خود طراحی کرده را برای دو سال آینده بر صورت زنیم .

دانستنیهای نجوم سبک زندگی  نجوم
خورشید گرفتگی و نشان سیارات

همه ما در حال آپدیت شدن هستیم. به علامت r کنار سیارات دقت کنید. چند تا از آنها در حال حرکت برگشتی هستند؟ این تعداد سیاره برگشتی در زمان خورشید گرفتگی بسیار نادر است در حالیکه شش سیاره هم در نشان های فیکس تجمع کرده اند که همگی در خورشید گرفتگی نقشی دارند ، نقشی که عملا از نیمه دوم ۲۰۱۷ شروع شد و تصویر ما را در آینه مواج کرد تا خورشید گرفتگی امروز که تحت تاثیر این همنوازی ، بتوانیم تصویر مواج مان را در شش ماه آینده تثبیت کنیم.

خورشید گرفتگی نشان لئو و فنگ شویی

دانستنیهای نجوم سبک زندگی  نجوم
خورشید گرفتگی نشان لئو

در خورشید گرفتگی ۲۰ مرداد ماه نو در  برج ۵ یعنی اسد خواهد بود. بر اساس  ستاره شناسی برج ۵  احساسات ، عشق ، هیجانات، کارما  اعتبار و شهرت ماست . برج ۵ مربوط به فرزندان ماست .

پس بهترین زمان برای شفاف سازی و ایجاد ارتباط خوب با فرزندان است . اگر در این زمینه مشکل دارید می توانید پس از این خورشید گرفتگی به اصلاح رابطه با استفاده از سلاح عشق و محبت بپردازید . پس از کسوف انرژی خورشید به شدت به زمین می رسد و قسمتی که تاریک شده به ناگاه روشن می شود .

بنابراین شما می توانید از انرژی خورشید گرفتگی در جهت مثبت و عشق ورزیدن استفاده نمایید . بهترین زمان برای پاک سازی و پالایش ایجاد روابط بهتر و کنار آمدن با احساسات قدیمی و آسیب پذیر است. بیایید گذشته ها را اصلاح کنید زیرا پس از خورشید گرفتگی فوران انرژی خواهیم داشت.

لطفاً ، لطفاً ، لطفاً گذشته ها را رها کنید و به نور و روشنی وصل شوید. به عقیده من خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی یک مکث برای زندگی ماست . لحظاتی که ماه و خورشید تاریک می‌شوند ما می توانیم به خودمان و آینده ، بهتر فکر کنیم . انگار یک زنگ تفریح کیهانی است و به ما فرصت می دهد تا اشکالات را اصلاح کنیم .

انرژی این خورشید گرفتگی تا ۶ ماه در کیهان باقی می ماند .

منبع : هوروسکوپ فارسی با راشل

فنگ شویی برتر

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =

بستن