بروجسبک زندگیطالع بینی

خصوصیات برج جدی

برج جدی

نقاط قوت برج جدی

مسئول، منضبط، خود کنترل، مدیران خوب

نقاط ضعف برج جدی

 عالم نما، بی رحم، تواضع، انتظار بدترین را داشتن

برج جدی دوست دارد:

خانواده، سنت، موسیقی، وضعیت دست کم گرفته شده، صنعتگری با کیفیت

بروج سبک زندگی طالع بینی  نجوم برج های فلکی

برج جدی دوست ندارد:

تقریبا همه چیز در برخی مراحل

وقتی که پای حرفه ای بودن و ارزش های سنتی به میان می آید، برج جدی اولین است. برج جدی اهل عمل ترین و جدیترین برج دایره البروج در نظر گرفته می شود که استقلالی دارد که او را قادر به پیشرفت های قابل توجهی هم در سطح شخصی و در کسب و کار می سازد.

به عنوان یک برج زمینی،

برای یک بزغاله هیچ چیز در زندگی مهم تر از خانواده وجود ندارد. متولد برج جدی، استاد خود کنترلی است و تا زمانی که در حوزه کسب و کار است، پتانسیل یک رهبر یا مدیر بزرگ بودن را دارد.

زحل سیاره حاکم بر  جدی است

و این سیاره محدودیت از همه نوع را نشان می دهد. تاثیر زحل باعث می شود متولد برج جدی اهل عمل و مسئولیت پذیر باشد، به طوری که آنها می دانند چگونه برای آینده، پول پس انداز کنند. آنها زمانی که نیاز دارند اثبات کنند که حق با آنهاست، ماهر هستند. افراد متولد جدی گاهی اوقات می توانند واقعا کله شق باشند. آنها برای رسیدن به اوج تنها با تجربه ی خود می کوشند.

مشکلات ممکن است رخ دهد، زمانی که متولد جدی مجبور است به همراهان خود بسیار نزدیک باشد. متولد برج جدی تفاوت دیگران را به سختی می پذیرد، و در این شرایط، نیاز به کنترل مردم یا تحمیل ارزش های سنتی آنان، وجود دارد. آنها فکر می کنند تنها کسانی هستند که می دانند چگونه یک مشکل را حل کنند، اما آنها باید یاد بگیرند که چگونه دیگران را ببخشند، به آنها اجازه دهند که همانی که هستند، باشند و دست از محکوم کردن آنها بردارند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هفت =

بستن