بروجسبک زندگیطالع بینی

خصوصیات برج ثور

برج ثور

نقاط قوت برج ثور

قابل اعتماد، صبور، اهل عمل، فداکار، انعطاف پذیر، با ثبات

نقاط ضعف برج ثور

 لجباز، تملک گرا، غیر قابل انعطاف

ثور دوست دارد:

باغبانی، آشپزی، موسیقی، روابط عاشقانه، لباسهای با کیفیت، کار کردن با دست

بروج سبک زندگی طالع بینی  نجوم برج های فلکی

ثور دوست ندارد:

تغییرات ناگهانی، پیچیدگی، هر نوع نا امنی، پارچه های مصنوعی

ثور قدرتمند و قابل اعتماد است و زمان برداشت ثمرات کار خود، اولین است. آنها هر چیزی که خوب و زیبا باشد را دوست دارند و اغلب آنها با لذت های مادی، احاطه شده اند. افراد به دنیا آمده در برج ثور، بسیار لمسی و نفسانی می باشند. لمس برای آنها هم در کسب و کار و هم در روابط عاشقانه، بسیار مهم است.

با ثبات و محافظه کار هستند و تاروس در میان قابل اعتمادترین برج های دایره البروج است. سرسختی، صفتی است که او را وادار می کند به منظور مطابقت با استانداردها، کارها را به زور به پایان برساند. به عنوانی یک برج زمینی، تاروس می تواند بیش از حد محافظ عزیزان خود باشد. آنها در پول در آوردن عالی اند و به پروژه های خود می چسبند تا زمانی که با موفقیت، انجام شوند. ثورها اغلب به سر سختی معروفند اما این می تواند به عنوان یک تعهد کامل برای اجرای وظایف نیز تفسیر شود. این ویژگی از آنها کارمندان بسیار عالی و دوستان خیلی خوبی می سازد. زیرا آنها بدون توجه به هیچ موضوعی، همیشه همانطورند.

سیاره ی حاکم آنها ونوس، عشق، جذابیت، زیبایی و خلاقیت را نشان می دهد. بنابراین ثور می تواند یک آشپز، سرگرم کننده و هنرمند بسیار عالی باشد. او وفادار است و تغییرات ناگهانی و ناخواسته را دوست ندارد. ثور قابل اعتماد ترین برج دایره البروج است. هر چند برخی ممکن است دیدگاه های محافظه کارانه ای نسبت به جهان داشته باشند و یا علاقه بیش از حدی به پول و ثروت داشته باشند، توانایی ایجاد صدای عملی عقل، در هر وضعیت هرج و مرج ناسالمی را دارند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =

بستن