تکنیک هاتکنیک های موفقیتموفقیت و کارآفرینی

جول اوستین کشیش خنده رو واعظی با صحبت های امیدبخش

جول اوستین در شهر هوستون ایالت تگزاس از خانواده ای که هفت نسل به صورت تمام وقت در خدمت کلیسا بودند پا به عرصه گیتی نهاد و هم اکنون با خانواده دوست داشتنی خود در همان شهر زندگی میکند.

جول اوستین

جول اوستین هرگز تصور نمیکرد که جای پدرش پا گذاشته و دنباله رو پدرش باشد او به عنوان یک مرد جوان علایق و آموزش های خود را در پشت صحنه تلویزیون دیده بود .

هیچ حسی بالاتر از این نیست که بدانیم قادریم به مردم کمک کنیم تا نسبت به خود احساس بهتری داشته باشند , من فکر میکنم همه ما برای کمک به مردم و کمک به رشد و تعالی دیگران آفریده شده ایم

جول اوستین

پدرش همیشه او را به موعظه تشویق میکرد اما جول بارها و بارها مودبانه آن را رد میکرد تا اینکه یک روز در اکتبر ۱۹۹۹ پدرش بابت بیماری کلیوی در بیمارستان بستری شد و در نهایت جول اوستین قبول کرد تا یکشنبه در کلیسا به جای پدرش صحبت کند. این حادثه آغازی بود بر ریاست جول و همسرش ویکتوریا برای رهبری و ریاست تمام وقت کلیسای لیکوود.

تکنیک ها تکنیک های موفقیت موفقیت و کارآفرینی  جول اوستین
جول اوستین

جول اوستین یک برند جهانی

در طول یکسال خدمات , حضور هفتگی از ۵۰۰۰ تا بیش از ۲۵۰۰۰ نفر افزایش یافت و به منظور انطباق با این رشد بی سابقه خدمات اضافی هم افزایش پیدا کرد.بر طبق گفته های مجله فوربس تا سال ۲۰۰۱ لیکوود بزرگترین کلیسای غیر مذهبی در آمریکا بوده است.

باور کنید در آینده شما اتفاقات خوب زیادی وجود دارد, باور به نعمت های فراوان و چیزهایی مانند این مرکز , دعاهای الهی, شما باید برای چیزهای بزرگ دعا کنید و باید به مسایل بزرگ اعتقاد داشته باشید.

جول اوستین

تکنیک ها تکنیک های موفقیت موفقیت و کارآفرینی  جول اوستین
جول اوستین

 

در سال ۲۰۰۳ کلیسای لیکوود توانست ورزشگاه سابق تیم دسته NBA هوستون راکت را بدست آورد و ۱۸ ماه صرف بازسازی آن کند. در ۱۵ ژوئیه ۲۰۰۵ نخستین جلسه هفتگی با ۱۶۰۰۰ صندلی برگزار شد, در همان هفته اول به لیکوود ۱۰۰۰۰ عضو جدید اضافه شد و در عرض یکسال یکی از محبوبترین شهرهای خارج از هوستون شد, طی چند سال بعد لیکوود رشد خود را ادامه داد و در حال حاضر هر هفته میزبان ۴۵۰۰۰ نفر است.

پیام امید و نسل جدید

امروزه این کلیسا، از طریق خدمات زنده، تلویزیونی و آنلاین، به طور کل در سراسر جهان تاثیر می گذارد. هر هفته، موعظه های جول توسط تلویزیون در هزاران تلویزیون ایالات متحده و بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان پخش می شود. علاوه بر این، خطبه هفتگی جول به صورت زنده بر روی اینترنت پخش می شود و پیام های الهام بخش آن به هر ملت می رسد.

او می گوید:

نیمی از افرادی که ما را تماشا می کنند به کلیسا نمی روند و بنابراین هدف ما این بود:

چگونه ما خارج از کلیسا می رویم؟ من می خواهم با افرادی که فکر می کنند صحبت کنم،

من یک فرد مذهبی نیستم.

وقتی عیسی اینجا بود، می دانستید که در کنیسه نشسته اید.

او در بازار به سر می برد، و این چیزی است که ما سعی می کنیم انجام دهیم.

تکنیک ها تکنیک های موفقیت موفقیت و کارآفرینی  جول اوستین
جول اوستین

بر اساس چندین منبع، او تبدیل به  الهام بخش ترین شخصیت در آمریکا شده است، و در سال ۲۰۱۴، Sirius XM رادیو جول اوستین را راه اندازی کرد که به پیام های الهام بخش جول و ویکتوریا اختصاص یافته است. علاوه بر این، طی بیش از هشت سال گذشته، بیش از دو میلیون نفر با صحبت های جول و ویکتوریا شب خود را با امید در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان سپری کرده اند.

پیروی از رویایی که خداوند در قلب شما قرار داده است یعنی ایمان داشتن. سخت کار کن ممکن است روزهای سختی وجود داشته باشد، اما شما باید به جلو حرکت کنید. ریسک جزئی از ایمان است و گاهی اوقات، اگر بخواهید عمیق باشید، باید ریسک کنید. شما باید این مرحله از ایمان را بپذیرید.

جول اوستین

تأثیر گسترده ی جول در سادگی پیام اصلی اوست: خدای ما خدایی خوب است، کسی که برنامه های خوب برای کسانی دارد که تصمیم می گیرند به پیروی از او بپردازند و به کلام خداوند وفادار باشند و او را اطاعت کنند.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 17 =

بستن