تکنیک های موفقیتتوانگری در ده مرحلهموفقیت و کارآفرینی

توانگری در ده مرحله – ۲

توانگری

شب دوم

پالایش ذهن جهت توانگری

 

۱- نظافت یا پالایش نخستین گام توانگری است بدون پالایش ذهنی و عاطفی نمیتوان در عالم محسوس به توانگری پایدار و رضایت بخش رسید .

۲- برای تجلی توانگری راستین باید خودتان را از شر آنچه که نمیخواهید خلاص کنید تا برای آنچه میخواهید جا بگشایید .

۳- برای کسب توانگری نخست باید خلاء ایجاد کنید . با تمیز کردن گنجه و کمد و انباری و….. در ذهن نیمه هوشیارتان اعتقادی راسخ ایجاد میکنید که موجب نظافت و نظم و ترتیب زندگیتان میشود و برایتان توانگری می آفریند .

۴- در کنار ایجاد خلاء و بیرون ریختن آنچه لازم ندارید و نظم و ترتیب چیزها باید مدام عبارت ” نظم الهی ” را تکرار کنید . باید هر روز آرام در گوشه یی خلوت بنشینید و در دلتان تکرار کنید : من از نظم الهی سرشارم زندگی و جهانم اکنون از نظم الهی سرشار است .

۵- از چیزها و اوضاع و شرایط و حتی افرادی که میخواهید از زندگیتان خواه عالم محسوس و خواه عالم نامحسوس حذف کنید فهرستی تهیه کنید و ببینید چیستند

۶- همراه با تمیز کردن گنجه ها و کمدها زندگیتان را نیز از هرجهت پاک و تمیز کنید . اگر میخواهید به راستی توانگر شوید در هیچ گوشه از زندگیتان نباید مساله یی وجود داشته باشد که بخواهید آن را از چشم دیگران مخفی نگه دارید .

۷- دیگران را ببخشید و عفو کنید . عفو وبخشایش آسانتر از آن است که میپندارید .

۸- ندا دردهید که دیگران شما را میبخشند . ذهن نیمه هوشیار آنها مشتاق عفو وبخشایش شماست .

۹- اوضاع و شرایط و مشکلاتی را که قادر به حل آنها نبوده اید رها کنید . این رهایی معمولاٌ موجب ایجاد راه حلهای نهایی و فوری آنها میشود .

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − یک =

بستن