تکنیک های موفقیتتوانگری در ده مرحلهموفقیت و کارآفرینی

توانگری در ده مرحله – ۱۰

شب دهم

تجلی توانگری از طریق بازگشت الهی

۱- یکی از راههای تجلی توانگری که کمتر شناخته شده اندیشیدن به بازگشت الهی است

۲- اگر ذهن هشیار و نیمه هشیار انسان از اندیشه فقدان و خسارت انباشته شود مشکلات بیشمار می آفریند.

۳- از دست دادن یعنی تخریب و نابودی . چه جای تعجب اگر اندیشیدن به چنین مفهومی مخرب و نابود کننده باشد؟ اگر به فقدان و خسارت فکر کنید سلامت و توانگری و آرامش و خوشبختی خود را از دست میدهید.

۴- اعتقاد به توفیق الهی حال و آینده اعتقاد به از دست دادن را از ذهن میشوید و پاک میکند.

۵- برای اعتقاد به توفیق الهی حال و آینده باید بدانید :

در ذهن الهی و در کل کائنات فقدان و خسارت وجود ندارد . نمیتوانید موهبتتان را از دست بدهید . اگر احساس میکنید موهبتتان را از دست داده اید معمولاً به این دلیل است که موهبتتان تغییر شکل داده است . اگر از نظر معنوی موهبت پیشین خود را پشت سر گذاشته اید بگذارید برود و رهایش کنید . موهبت تازه خود را بپذیرید .

بازگشت یعنی دیگر بار زیبا ساختن . بازگشت الهی دیگر بار زندگیتان را زیبا میسازد . مجالهای گذشته تکرار میشوند تا موهبتهایی را که از روی غفلت از دست داده اید دیگر بار بازیابید . این مجالها به وقت الهی بازمیگردند . زمانیکه روحتان به اندازه کافی برای دریافت آنها رشد کرده است.

۶- دیگر به خسارتها و شکستهای ظاهری زندگیتان فکر نکنید . به رشد و کمالی بنگرید که آن تجربه ها در شما ایجاد کرده اند.پس از هر شکست موفقیت و پس از هر خسارت حصول می آید. پس خسارت را رها کنید و به حصول بچسبید.

۷- چون به بازگشت الهی بیندیشید آنقدر برکت و موهبت میابید که جای خالی گذشته نیز پر میشود. در این فرآیند هرآنچه از شما گرفته شده به شیوه ای الهی باز میگردد.

۸- هر خطایی که در گذشته مرتکب شده و هر تجربه تلخ و دردناکی که پشت سر گذاشته باشید هنوز میتوانید بر آنها غلبه کنید و از طریق بازگشت الهی عالیترین زندگی را داشته باشید.

۹- اگر موهبتی از شما مضایقه شده به علت گرایشها و اعمال خودتان بوده نه به علت گرایشها و اعمال دیگران.

۱۰- راز کیهانی این است که اگر در گذشته موهبتی را نشناخته یا نطلبیده اید گم نشده و از بین نرفته است . در حیطه نامریی بر روی هم انباشته شده و منتظر است تا آن را دریابید و بطلبید.موهبت به ظاهر از دست رفته گذشته هنوز از آن شماست و به عالیترین شکل مناسب پدیدار میشود . اگر هر روز عبارت بازگشت الهی را در دلتان تکرار کنید موهبتهای انباشته شده تان آزاد و رها میشوند و به سراغتان می آیند.

۱۱- تکرار بازگشت الهی موجب تجلی سریع و منظم موهبتها و توانگری تازه و سلامت افزونتر و عشق بیشتر در زندگیتان میشود.

۱۲- همواره نیرویی متعادل کننده برای جبران خسارتها در کار است . به جای اینکه به ضرب و زور موهبتهایتان را متجلی کنید ندا در دهید که موهبت دلخواهتان از راههای حکیمانه خدا و به وقت الهی پدیدار میشوند . آنگاه راه میگشایید تا موهبتهای گذشته و اکنون شما متجلی شوند.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + سیزده =

بستن