برترین برند های لوازم آرایشیبرندهای موفق دنیاموفقیت و کارآفرینی

برندهای معتبر لوازم آرایشی

یک بخش مهم از زندگی افراد لوازم آرایشی است. در دنیای مدرن امروزی، زنان بخصوص دختران جوان بدون داشتن لوازم آرایشی حس می‌کنند چیزی را از دست داده‌اند. هر روز دختران زیادی هستند که با بهترین محصولات، صورت خود را آرایش می‌کنند. آرایش به بخش مهمی از توسعه شخصیتی افراد تبدیل شده است و تبدیل به بخشی از نظافت شخصی ما شده است. خیلی از خانم‌ها با مشکلات پوستی مواجه می‌شوند فقط به خاطر اینکه از محصولات ارزان قیمت استفاده می‌کنند. مواد موجود در محصولات برندهای برتر عموماً طبیعی است و نمی‌توانند به پوست ما آسیب بزنند. هر خانمی وقتی می‌خواهد محصول آرایشی خریداری کند عموماً سعی می‌کند سراغ بهترین و باکیفیت‌ترین برندها برود. شما در این فهرست با بهترین برندهای لوازم آرایشی دنیا آشنا خواهید شد.

استی لادر

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

استی لادر به خاطر عطرها، محصولات مراقبتی پوست و مو، یک برند مشهور جهانی است. این برند در کار تولید هر نوع محصول زیبایی که فکرش را بکنید هست (عطر، لاک ناخن، رژ لب، شامپو، لوسیون‌ مرطوب‌کننده). این محصولات در سراسر دنیا به خاطر برتری و کیفیت عالی، ستایش شده‌اند. این برند به سرعت در حال گسترش بوده و رقابت را برای سایر محصولات بازار سخت کرده است. محصولات این برند شامل ژل موی سر، محصولات مراقبتی پوست و رنگ مو در میان آقایان بسیار قابل احترام است. هر روز این برند مشهورتر می‌شود. استی لادر یک برند شایسته است و باعث می‌شود مردم بی‌نقص و با استایل به نظر بیایند.

داو

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

این برند یکی از بهترین‌های بازار زیبایی و پوستی از سال ۱۹۵۷ بوده است. محصولات مختلف داو نه تنها خانم‌ها بلکه آقایان را نیز راضی کرده است. این برند شامل محصولاتی زیادی است که به خاطر اثرگذاری‌شان معروف هستند. بعضی از محصولات این برند شامل: شامپو، محصولات مراقبتی پوست و مو (کاندیشنر و محصولات شستشوی صورت) هستند. مشتریان این برند همچنین به خاطر مرطوب‌کننده‌ها، رژ لب‌های مختلف و لاک ناخن‌ و بسیاری دیگر از محصولات باکیفیت عاشق آن هستند. این برند در جایگاه ۹‌ام بهترین برند‌های سال ۲۰۱۶ قرار دارد. هم مردان و هم زنان محصولات مراقبتی از پوست و مو را از این برند تامین‌ می‌کنند. داو همچنین صابون‌های زیبایی، کاندیشنر و تعداد زیادی وسایل زیبایی را تولید می‌کند.

نوتروجینا

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

بیشترین زنان سطح بالا خصوصاً ستارگان سینما و مدل‌ها از این محصول برای مراقبت از پوست‌ و مو استفاده می‌کنند. نوتروجینا محصولات متنوعی دارد که ظاهر شما را جذاب می‌کند. محصولات این برند اثر طولانی مدتی دارند و به خاطر محصولات مطمئن خود مشهور هستند. بعضی از بهترین محصولات این برند شامل: ضدآفتاب، اسکراب، برق لب، مرطوب‌کننده‌ها و کرم‌های سفید کننده و سایر محصولات است. مواد طبیعی در محصولات نوتروجینا باعث می‌شود تا این محصولات پرارزش و گرانبها شوند و زیبایی بیشتری را به مشتری‌ها بدهد.

لانکوم

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

این یک برند مشهور فرانسوی عطر و محصولات لوکس زیبایی است. این شرکت محصولات باکیفیت زیبایی، مراقبتی و عطر را تولید می‌کند. محصولات مشهورشان شامل: برس موژه و ریمیل است که زیبایی صورت مشتریان‌شان را تضمین می‌کند. این برند مشهور محصولات باکیفیت شستشوی صورت و مراقبتی از مو و چشم تولید می‌کند.

میبی لاین

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

میبی‌لاین یک برند پیشرو در زمینه زیبایی است. این برند به بیش از ۱۲۰ کشور در دنیا محصولات زیبایی می‌فروشد. این یک برند آمریکایی‌ست که محصولاتی مثل: ریمیل، رژ لب، سایه و خط چشم، لاک ناخن و … را تولید می‌کند. جذابیت و بی‌عیبی که محصولی مثل ریمیل این برند به صورت شما می‌دهد ظاهر شما را مسحور‌کننده می‌کند.

کلینیک

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

یکی از مشهورترین شرکت‌هایی است که بهترین محصولات زیبایی و مراقبتی از پوست را عرضه می‌کند. این برند زیبایی توسط متخصصان زیبایی توصیه می‌شود و محصولات این برند بسیار موثر هستند. مقر این شرکت در نیویورک است و در سال ۱۹۶۸ میلادی بنیان نهاده شده است. محصولات این شرکت کلی طرفدار دارد و تعداد زیادی از پزشکان آنها را توصیه می‌کنند. بهترین محصولات این برند شامل: مرطوب‌کننده‌ها، پوشاننده‌های پوست و کرم‌های شب است.

مک

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

کلمه مک (MAC) خلاصه عبارت هنر زیبایی لوازم آرایش است و یکی از برندهای مشهور است. مقر اصلی این برند در نیویورک است. فرانک توسکان و فرانک آنجلور این برند را در سال ۱۹۸۴ ایجاد کردند. این برند در کشورهای مختلف، فروشگاه‌های زیادی دارد که محصولاتش در دسترس عموم قرار دارد و این برند در میان ستاره‌های هندی نیز بسیار محبوب است. بهترین محصولات این برند شامل: سایه چشم، برق لب، رژ لب، لاک ناخن و ریمیل است.

آوون

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

برند شناخته شده دیگر آوون است که تولید‌کننده بهترین محصولات مراقبتی پوست و مو و سفید‌کننده‌هاست. بهترین محصولات این برند سایه چشم، مرطوب‌کننده، سایه چشم، لاک ناخن و لوسیون‌های تمیز‌کننده هستند. این برند محصولات باکیفیت و قابل دسترس برای همه مردم را عرضه می‌کند. آوون در سال ۱۸۸۰ میلادی تاسیس شده است و یک برند بین‌المللی است. هم مردان و زنان از این برند بهره‌های زیادی برده‌اند.

اولی

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

اولِی در سال ۱۹۵۰ تاسیس شده است. این برند جایزه بهترین محصول زیبایی و مراقبتی پوست را دریافت کرده است. این برند به خاطر تولید کرم‌های مراقبتی شبانه، محصولات ضد پیری و مرطوب‌کننده‌های روشن‌کننده مشهور است. بهترین محصولات این برند تمیز‌کننده‌ها، عطر، سروم‌ها، اسکراب‌ و کرم ضد آفتاب است. اولِی محصولاتش را در آمریکا، انگلیس، کانادا، چین و خیلی از کشورهای بزرگ عرضه می‌کند.

اورال

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

 

برطبق گزارش‌های سال ۲۰۱۶ این برند یکی از بهترین برندهای لوازم آرایشی است. این یکی از توسعه‌ یافته‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های فرانسوی است. این برند به خاطر عطرها، محصولات مراقبتی پوست و مو معروف است. محصولات این شرکت در سراسر دنیا عرضه می شود و در سال ۱۹۰۹ تاسیس شده است. بهترین محصولات این شرکت رژ لب، لاک ناخن و سایه چشم است که به شما یک ظاهر بدون نقص را هدیه می‌دهند. امیلی میلتون استیونز یک تحلیل‌گر مسائل زیبایی می‌گوید این برند به خاطر اعتمادی که ایجاد کرده است یکی از بهترین برندهاست.

در زمینه فروش و فناوری این برند سرمایه‌گذاری عظیمی کرده است. برند گارنیر نیز یکی از محصولات این برند است. لورِال پاریس یکی از مشهور و گران‌ترین برندهای دنیاست که روز‌به‌روز هم موفق‌تر می‌شود. اولین محصول آنها رنگ مو بود که بعد از موفقیت عظیمش، آنها به عرضه محصولات زیبایی اقدام کردند. انتخاب اول افراد مشهور و مدل‌ها این برند است.

اربان دیکی

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند   این برند در سال ۱۹۹۶ تاسیس گردیده است. اربان دیکی یکی از بهترین برندهایی است که تا کنون پا به عرصه ظهور نهاده است. موضوع جالب در رابطه با آن این است که توانسته به بازارهای بسیار زیادی تنها در طی مدت چنین کوتاهی گام گذارد. و در چشمان بدرخشد. آرایش خالص، و سایه ناخن برخی از محصولاتی هستند که می توان در لیست محصولات اربان دیکی مشاهده کرد.

اوریفلیم

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند   این شرکت در سال ۱۹۶۷ توسط دو برادر سوئدی بنیان گذاری گردیده است. اوریفلیم را می توان یکی از برترین شرکت ها در زمینه لوازم ارایشی نامیده شود. دقیقا همانند اربان دیکی سهم بسیار بزرگی را از بازار لوازم ارایشی به خود اختصاص داده است. اوریفلیم در تولید محصولات محافظتی پوستی شهرت بسزایی را دارا است. بغیر از تلاش های تبلیغاتی این برند برنامه هایی را نیز در زمینه های خیریه دارا می باشد. آنها قسمتی از درآمد حاصل از فروش هر محصول خود را به امور خیریه اختصاص داده اند.

کاور گرل

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند   این برند لوازم آرایشی آمریکایی یکی از مشهور ترین برندها بوده و در سرتاسر جهان بسیار شناخته شده می باشد. یک عنصر کلیدی ای که در پشت موفقیت کاور گرل واقع شده است این است که بیشتر پول خود را در قسمت های مختلف تبلیغاتی مصرف نموده است. برای افزایش شهرت خویش و محصولات آرایشی خویش حتی تعدادی از مدل های معروف نظیر کریستی برینکلی و تیرا بانکس را استخدام کرده است. بغیر از این زنان معروف این بنرد آرایشی در میان اشخاص مشهور نیز از طرفداران بسیاری برخوردار است.

رولون

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند   همواره به عنوان قدیمی ترین و مورد اعتمادترین برند در لوازم ارایشی محسوب می گردد. رولون همچنان به جذب زنان جوان از طریق وسایل مراقبتی از لب خود و انواع رژ لب آن معروف است. محصولات مراقبت از پوست رولون نیز دلیل دیگری بر به حداکثر رسانی شهرت این شرکت می باشد.

اتود

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند   اگرچه این برند یکی از جدیدترین و جوانترین برندهای وارد صحنه شده در این صنعت می باشد، اما موفق گردیده تا محصولات خود را به عنوان محصولاتی ارزشمند در کنار دارا بودن کیفیت مناسب در محصولات زیبایی معرفی نماید. این برند محصول کشور کره جنوبی مجموعه رنگی متنوع بزرگی را ارائه کرده که علت اصلی پیشرفت این برند به عنوان یکی از بهترین برندهای لوازم ارایشی طی این مدت کوتاه گردیده است.

اسمش باکس

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

اسمش باکس شرکت تولید لوازم آرایشی در لس آنجلس آمریکاست که سال ۱۹۹۱ دایر شده. شرکت اسمش باکس بیشتر بر روی رژ لب و لوازم آرایش چشم مخصوصاً سایه چشم تمرکز داره. در اکثر محصولات اسمش باکس انواع روغن وجود داره که باعث خاص شدن و گرون بودن این برند شده.

سلبریتی های زیادی از این برند استفاده میکنند و این میتونه یکی از نقاط قوت اسمش باکس باشه که بین سلبریتی ها محبوبیت داره.

 نواسکین

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

شرکت نو اسکین در سال ۱۹۸۴ در پروو واقع در ایالت اوتاه کشور آمریکا بر اساس تمرکز بر روی تولید محصولات ضد پیری احداث شد.

بخاطر استفاده خیلی زیاد از آنتی اکسیدان ها در محصولات نو اسکین، این شرکت یکی از مهم ترین شرکتها در صنعت محصولات ضد پیری در تمام دنیاست. پس اگه میخواین پوست شاداب و بانشاطی داشته باشید از کرم های نو اسکین استفاده کنید.

نو اسکین در تولید محصولاتش خیلی با احتیاط عمل میکنه و حتی از اسانس بو هم در تولیداتش استفاده نمیکنه، البته ممکنه بعضی از محصولاتش مثل کرم ضد آفتاب که حاوی مواد محافظ کننده از UVA هست ترکیبات خاصی داشته باشه.

الیزابت آردن

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

شرکت الیزابت آردن در سال ۱۹۱۰ در میانمار ایالت فلوریدا رد آمریکا پایه ریزی شد و به مرور تبدیل به برند معروف و پرقدرتی در زمینه لوازم آرایشی شد. الیزابت آردن یکی از گرونترین و بهترین برند لوازم آرایشی دنیاست که با ارائه انواع محصولات مراقبت پوستی و آرایشی با کیفیت به خانمها جایگاه ویژه ای بین این قشر داره.

آرتیستری

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

آرتیستری در لیست بهترین برند لوازم آرایشی دنیا شماره ۶ رو داره. این مارک با تولید لوازم آرایشی و مراقبتی پوست و ارسال اونها به ۱۰۸ کشور دنیا، کل دنیا رو قلمرو خودش کرده. این شرکت کار خودش رو در سال ۱۹۵۰ شروع کرد و در سال ۲۰۰۰ به اوج معروفیت و محبوبیت رسید. محصولات مراقبت پوستی و رژ لبهای آرتیستری طرفداران زیادی داره. ساندرا بولاک هنرپیشه معروف بارها مدل تبلیغاتی این برند شده.

استی لودر

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

شرکت استی لودر در سال ۱۹۴۶ در نیویورک تاسیس شد. استی لودر مادر بعضی از بهترین محصولات آرایشی که در حال حاضر در فروشگاه وجود دارن به حساب میاد.

کرم پودرهای استی لودر بین خانمهای ایرانی بسیار محبوبیت داره و بخاطر ماندگاری طولانیش خیلی فروش میره. همچنین این برند بین سلبریتی ها هم محبوبیت داره و خیلی از افراد معروف بعنوان مدل تبلیغاتی استی لودر جلوی دوربین رفتن.

 مری کی

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

شرکت آرایشی مری کی در سال ۱۹۶۳ در تگزاس پایه گذاری شد. شرکت مری کی بر روی محصولاتش تحقیقات زیادی میکنه و کلی هزینه میکنه تا شما با آرامش خاطر این محصول با کیفیت رو استفاده کنید. مری کی در آمریکا محبوبیت چشمگیری داره. شما محصولات مری کی رو امتحان کردین؟

شنل

برترین برند های لوازم آرایشی برندهای موفق دنیا موفقیت و کارآفرینی برند

برند شنل، البته که برند شنل با اونهمه سابقه درخشان باید اول لیست بهترین برندهای آرایشی قرار بگیره. این برند معتبر در سال ۱۹۰۹ در پاریس شکل گرفت.

مطمئنم که شما هم خیلی از محصولات شنل استفاده کردین، نه فقط لوازم آرایشی شنل بلکه لباس و کیف و کفش و… درسته؟ شنل در زمینه های مد و آرایش حرف اول رو میزنه.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 17 =

بستن