دانستنیهای نجومسبک زندگیطالع بینی

اورانوس و متولدین دی و بهمن تاثیر آن به مدت هشت سال و راهکارهای فنگ شویی

اورانوس که صاحب برق است و نور تقریبا پس از ۹۰ سال وارد برج ۲ یعنی صورت فلکی تارس شده است.منجمین تفسیرهای متعدد بر این رویداد دارند. آنچه مسلم است انرژی هایی که از این جابه جایی در کیهان به وجود می آید دقت و درایت بالایی را می طلبد و ما شاهد تغییراتی خواهیم بود

البته که این تغییرات یک شبه اتفاق نمی افتد که باعث ترس و نگرانی شود اورانوس حدودا ۸ سال در این برج میماند و این تغییرات در وضعیت مالی ما در طی این سال ها رخ خواهد داد و ۸ سال آینده قطعا هیچ یک از ما در وضعیتی که امروز هستیم نخواهیم بود پس چه بهتر که در زمینه صعود باشد تا نزول.

متولدین دی ماه و تاثیر اورانوس بر زندگی شما طی حدوداً ۸ سال

دی ماهی عزیزم اورانوس سیاره نور و انرژی وقتی وارد صورت فلکی دوم می شود روی وضعیت احساسی و رابطه های عاطفی شما تاثیر میگذار و در واقع آنچه که مربوط به عواطف و یا حتی رابطه های عشقی شما می شود به طور برق آسا انرژی میگیرد.

اگر متاهل هستید مراقب وضعیت احساسی خود با همسرتان باشید و تلاش کنید یک رابطه عاشقانه با شریک زندگی خود برقرار کنید است .
زیرا با ورود اورانوس شما میتوانید از یک عشق ناب و خالص بهره مند شوید و یا عشقی را از دست بدهید.

در این ایام میتوانید ساختار زیر بنایی ارتباط خود با فرزندانتان را مستحکم تر کنید و از آن یک عشق ابدی بسازید هم با همسر و هم با فرزندان .
به هر تقدیر طی این هفت سال شما میتوانید با تلاش و پشت کار ارتباط قوی تری ایجاد کنید .
اگز فرزندی ندارید میتوانید برای بچه دار شدن اقدام کنید که باید با مدیریت و برنامه ریزی باشد.

در این ایام به یاد داشته باشید که باید مراقب سلامتی خود باشید و معاینات پزشکی سالانه را فراموش نکنید به خصوص در رابطه با دستگاه گوارش و معده.

برای آموزش و یادگیری و ادامه تحصیل نیز شرایط خوبی خواهد بود و فرصت مناسبی هست که دوره های آموزشی داشته باشید.

به یاد داشته باشید که بیش از ۷ سال فرصت استفاده از این تغییرات را دارید زیرا وقتی که اورانوس وارد دومین صورت فلکی می شود با احتساب حرکت برگشتی تقریبا نزدیک به ۸ سال آینده از صورت فلکی دوم خارج شده و وارد جوزا می شود بنابراین شما می توانید از انرژی این سیاره که منجر به بروز اتفاقات ناگهانی می شود بهره مند شوید و با یک مدیریت حساب شده بیشترین بهره را از این انرژی ببرید.

☯️ راه کار فنگ شویی برای متولدین دی ماه

راه کار اول : استفاده از عنصر خاک در ناحیه جنوب غرب خانه یا دفتر کار یعنی دکوری سفالی یا کریستال بخصوص سال ۹۷.

راه کار دوم : استفاده از عنصر آتش یا رنگ قرمز در ناحیه شمال شرق.

متولدین بهمن ماه و تاثیر اورانوس بر زندگی شما طی حدودا ۸ سال

بهمن ماهی عزیزم اورانوس سیاره نور و انرژی وقتی وارد صورت فلکی دوم می شود روی وضعیت خانه و ملک شما تاثیر میگذار و در واقع آنچه که مربوط به شرایط زندگی شماست به طور برق آسا انرژی میگیرد.

سرمایه گذاری روی #ملک , باغ , زمین کشاورزی میتوانید داشته باشید به شرطی که با دقت و مدیریت حساب شده باشد و یا ملکی, زمینی یک شبه از دست برود پس دقت کنید و حواس جمع باشید.

در این ایام میتوانید ساختار زیر بنایی ارتباط خود را با خانواده به خصوص مادرتان مستحکم تر کنید چند بهمن ماهی می شناسم که به شهر مادری کوچ کرده و با مادرشان زندگی میکنند و برخی نیز قطع رابطه کرده اند.
به هر تقدیر طی این هفت سال شما میتوانید با تلاش و پشت کار ارتباط قوی تری ایجاد کنید.

در این ایام به یاد داشته باشید که باید مراقب سلامتی قلب خود باشید و معاینات پزشکی سالانه را فراموش نکنید.

انرژی اورانوس روی دارایی های غیر منقول شما نیز تاثیر میگذارد . کم و زیاد شدن آن قابل پیش بینی نیست . سعی کنید همواره آرامش خود را حفظ کنید.

به یاد داشته باشید که بیش از ۷ سال فرصت استفاده از این تغییرات را دارید زیرا وقتی که اورانوس وارد دومین صورت فلکی می شود با احتساب حرکت برگشتی تقریبا نزدیک به ۸ سال آینده از صورت فلکی دوم خارج شده و وارد جوزا می شود بنابراین شما می توانید از انرژی این سیاره که منجر به بروز اتفاقات ناگهانی می شود بهره مند شوید و با یک مدیریت حساب شده بیشترین بهره را از این انرژی ببرید.

☯️ راه کار فنگ شویی برای متولدین بهمن ماه

راه کار اول : استفاده از نماد آب در ناحیه شرق خانه یا دفتر کار بخصوص سال ۹۷

راه کار دوم : استفاده از عنصر چوب در شرق

منبع : فنگ شویی برتر

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 17 =

بستن