دانستنیهای نجومسبک زندگیطالع بینی

اورانوس و متولدین اسفند ماه تاثیر آن به مدت هشت سال و راه حل های فنگ شویی

اورانوس که صاحب برق است و نور تقریبا پس از ۹۰ سال وارد برج ۲ یعنی صورت فلکی تارس شده است.منجمین تفسیرهای متعدد بر این رویداد دارند. آنچه مسلم است انرژی هایی که از این جابه جایی در کیهان به وجود می آید دقت و درایت بالایی را می طلبد و ما شاهد تغییراتی خواهیم بود

البته که این تغییرات یک شبه اتفاق نمی افتد که باعث ترس و نگرانی شود اورانوس حدودا ۸ سال در این برج میماند و این تغییرات در وضعیت مالی ما در طی این سال ها رخ خواهد داد و ۸ سال آینده قطعا هیچ یک از ما در وضعیتی که امروز هستیم نخواهیم بود پس چه بهتر که در زمینه صعود باشد تا نزول.

متولدین اسفند ماه و تاثیر اورانوس بر زندگی شما طی حدوداً ۸ سال

اسفند ماهی عزیزم اورانوس سیاره نور و انرژی وقتی وارد صورت فلکی دوم می شود روی وضعیت ذهن شما تاثیر میگذار و در واقع ایده های جدید به شما میدهد و ذهن خلاق شما را شکوفا میکند و احتمال دارد به طور برق آسا ایده های جالب به ذهنتان برسد که باید تلاش کنید و بیشترین بهره را ببرید.

سفرهای کوتاه مدت زیادی خواهید داشت که ممکن است در این سفرها با افرادی آشنا شوید که در زندگی شما تاثیر گذار باشند . باید همواره گوش به زنگ باشید و از فرصت ها استفاده کنید.

در این ایام میتوانید زیر بنای ارتباط خود با خواهر و برادر کوچک ترتان را مستحکم تر کنید و یا شاید هم شرایطی ایجاد شود که در یکی از سفرها به دیدارشان بروید در ضمن مراقب قطع رابطه ها نیز باشید.

به هر تقدیر طی این هفت سال شما میتوانید با تلاش و پشت کار ارتباط قوی تری ایجاد کنید.

مراقب ارتباط خود با دوستان و همسایه ها باشید که به دردسر و مشکلات کلامی نیفتید.
شاید هم یک شبه دوست و همسایه جدیدی پیدا شود که بسیار برایتان سود آور باشد.

به یاد داشته باشید که بیش از ۷ سال فرصت استفاده از این تغییرات را دارید زیرا وقتی که اورانوس وارد دومین صورت فلکی می شود با احتساب حرکت برگشتی تقریبا نزدیک به ۸ سال آینده از صورت فلکی دوم خارج شده و وارد جوزا می شود بنابراین شما می توانید از انرژی این سیاره که منجر به بروز اتفاقات ناگهانی می شود بهره مند شوید و با یک مدیریت حساب شده بیشترین بهره را از این انرژی ببرید.

☯️ راه کار فنگ شویی برای متولدین اسفند ماه

راه کار اول : استفاده از نماد آب در ناحیه شرق خانه یا دفتر کار بخصوص سال ۹۷

راه کار دوم : استفاده از عنصر فلز در شمال غرب

منبع : فنگ شویی برتر

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + پنج =

بستن