دانستنیهای نجومسبک زندگیطالع بینی

اورانوس و متولدین اردیبهشت و خرداد توصیه ها و راهکارهای فنگ شویی

اورانوس که صاحب برق است و نور تقریبا پس از ۹۰ سال وارد برج ۲ یعنی صورت فلکی تارس شده است.منجمین تفسیرهای متعدد بر این رویداد دارند. آنچه مسلم است انرژی هایی که از این جابه جایی در کیهان به وجود می آید دقت و درایت بالایی را می طلبد و ما شاهد تغییراتی خواهیم بود

البته که این تغییرات یک شبه اتفاق نمی افتد که باعث ترس و نگرانی شود اورانوس حدودا ۸ سال در این برج میماند و این تغییرات در وضعیت مالی ما در طی این سال ها رخ خواهد داد و ۸ سال آینده قطعا هیچ یک از ما در وضعیتی که امروز هستیم نخواهیم بود پس چه بهتر که در زمینه صعود باشد تا نزول.

متولدین اردیبهشت و تاثیر اورانوس بر زندگی شما طی ۸ سال

اردیبهشت ماهی عزیزم اورانوس سیاره نور و انرژی وقتی وارد صورت فلکی دوم می شود روی شخصیت و جوهر وجودی شما تاثیر میگذارد . حتی میتواند شهرت و موفقیت شما را به چالش بکشد .

می تواند فردیت شما را تغییر دهد و از شما انسانی جدید با طرز تفکر جدید بسازد میتواند به سنت شکنی ها و خلق ایده های نو بپردازد و شما را تحت انرژی های محرک و سازنده قرار دهد.

حتی میتواند انرژی و قدرت وجودی شما را افزایش دهد . انگار شما میتوانید کوه را جابه جا کنید.

میتواند روی اراده شما کار کند و شما را تشویق به کار و تلاش مضاعف کند
آنچه که هست , شما سال ها باید روی شخصیت خود کارکنید و خودتان را از درون کند و کاو کنید و یک تحول عظیم در خود و ذات وجودیتان ایجاد کنید

☯️ راه کار فنگ شویی برای متولدین اردیبهشت ماه

تقویت ناحیه شمال شرق با استفاده از عنصر آتش و رنگ قرمز است به خصوص سال ۹۷

متولدین خرداد و تاثیر اورانوس بر زندگی شما طی ۸ سال

خرداد ماهی عزیزم اورانوس سیاره نور و انرژی وقتی وارد صورت فلکی دوم می شود روی مخارج و هزینه های شما تاثیر می گذارد و شرایطی برای شما به وجود می آورد که مجبور می شوید هزینه های خود را کنترل و مدیریت کنید.

بنابراین از ولخرجی های بی مورد لطفا پرهیز کنید و در زمینه مدیریت مالی قدم بردارید تا بتوانید افزایش مخارج را کنترل کنید شاید نیاز باشد تلاش مضاعف داشته باشید.

همچنین اورانوس شما را درون گرا کرده و به انزوا میکشاند و سرعت عطاردی شما را گرفته و کم میکند شما میتوانید به پرورش روح خود بپردازید.

حتی ممکن است ترک وطن داشته باشید و شرایطی فراهم شود که مجبور شوید در جای دیگری دور از خانه یا وطن خود به کار و زندگی ادامه دهید .

درون گرا شدن و دور از خانه بودن ممکن است روحیه شما را تغییر دهد بنابراین تلاش کنید که در اجتماع باقی بمانید و روحیه شاد و سرزنده خود را حفظ کنید.

همچنین مراقب سلامتی و شادابی خود باشید و با انجام معاینات پزشکی از وضعیت جسمانی خود باخبر باشید . یادتان باشد که حرکت ۸ ساله اورانوس باعث رشد معنوی شما شده و مثبت تلقی خواهد شد.

راه کار فنگ شویی برای متولدین خرداد ماه

تقویت ناحیه شمال شرق با استفاده از عنصر آتش و رنگ قرمز است به خصوص سال ۹۷

قراردادن عنصر فلز در ناحیه شمال بنا به خصوص سال ۹۷

منبع : فنگ شویی برتر

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 13 =

بستن